Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb terhességi...

Melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Még az lenne a kérdésem,hogy aktus után 14nappal már végezhető ugye? És ez mennyire 100%-os eredmény?

Válaszotokat előre is köszönöm:)



2016. júl. 19. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ár-érték arányban a legjobbnak a facelle (rossmannban kapható tesztet mondanám) nekem sosem volt sem szellemcsíkos sem száradási csíkos. akkor volt csík amikor volt ott baba is ! ennyi.

De hidd el hogy mindenki azt fogja írni amivel ő tesztelt és amivel "pozitiv élménye" van.

Akár egy nem kívánt terhesség esetén pozitivként él meg egy negativ tesztet vagy épp fordítva.


én azt gondolom hogy az 500 forintos tesztek épp ugy megbízhatóak mint a 2000-3000 forintosak. A legmegbízhatóbb amúgy is az amit a doki mond !


sok sikert !

2016. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:) Ment a zöld mancs:)

Várom a további válaszokat:)

2016. júl. 19. 15:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg van valakinek tapasztalata az X-epil terhességi gyorsteszt csíkról?
2016. júl. 19. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
facelle. az xepil nekem mindig száradási csíkos lett.
2016. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Száradási csíkot honnan ismerem fel,az ellesz mosodva nem?

Mèg kezdő vagyok a témában,elnezést:)

2016. júl. 19. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a száradási csík szürke, nem rózsaszín, és csak száradás után jelenik meg a teszten (amikor elvileg már nem lehet értékelni, de becsapós, mert mégis csak "van ott valami")
2016. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2016. júl. 19. 16:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Xepilt ne! Az nagyon gyenge minőségű! Ha dm, akkor corax, vagy rossmannból a facelle. Én az összes létezőt kipróbáltam, ezek voltak a legjobbak!
2016. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam X-epil és facelle is tökéletesen mutatta már nemvárt előtt. 2-3 nappal előtte már kimutatható, de egy teszt sem garantál biztos eredményt a nemvárt előtt. Maga a hcg szint kell, hogy elérjen egy bizonyost, hogy kimutatható legyen. Ilyen volt a facell és a predictor early 3 nappal nemvárt előtt:

[link]

De ez mindenkinél más lesz, főleg, hogy nem tudható, hogy mikor fogant. Nem biztos, hogy az aktus napján, lehet csak 2-3 nappal később.


Üdv,

20 hkm

2016. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kimutatta az x-epil a nem vart aznapjan, szerintem ha idoben csinalod a tesztet mindegy milyen minosegu mert ugy is kimutatja ha a vizeletedben benne van a hcg :)
2016. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!