Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vki szeretkezik és elmennek...

Ha vki szeretkezik és elmennek benne akkor mindenféle képpen bejut a méhszájba a sperma?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a hüvelybe jut elsőzör, onnan pedig améhsz
2010. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a méhszáj állása éppen zárt, akkor nem. (Amikor a ciklus terméketlen fázisában van a nő, vagy amikor terhes.)
2010. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, még 1x. A hüvelybe jut először, onnan a méhszájhoz, fel a méhbe, sőt egészen a petevezetőbe eljutnak. De egyébként házi praktika alapján tusolás, fürdés segíthet azon, hogy ne jussanak fel, habár ha elég gyorsak és egészségesek a spermiumok a fogantatás szempontjából mindegy hogy 10millióan vagy 1 millióan vannak "csak".
2010. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig zárt akkor a méhszáj, ha a nő terméketlen ciklusban van.Elméletileg igen, de gyakorlatilag előfordul hogy kinyílik. Sőt terhesség alatt sem mindig zár(t ) a méhszáj.(bár ez lenne a dolga...)
2010. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Hát elvileg zárt a méhszáj, amikor terméketlen vagy, viszont ha nyitott lenne picit, akkor sincs semmi, mert hogy nincs érett petesejt. Amikor terhes vagy, ugyanúgy mindegy, ha picit nyitva van (terhesség vége felé ez jellemző), mert a magzatburok védi a babát.

2010. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak azért kérdeztem mer ovu napján voltam együtt párommal még múlthét elején és akkor nagyon nyitott volt és már reggelig felsem keltem :)
2010. ápr. 16. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
ha lenyelted, akkor biztos nem.
2010. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!