Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetes terhes vagyok. Pénteke...

8 hetes terhes vagyok. Pénteken volt egy barnás maszatom. Nagyon minimális. Ilyen még nem volt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok menni csak 5 nap múlva mert külföldön vagyok.
2008. szept. 29. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem most kellene megjonnie.A kicsi barnazas az szerintem normalis!!!!Amig nem verzel es gorcsolsz erosen addig szerintem nincs baj!!!A lenyeg hogy ne idegeskedj rajta mert azzal arthatsz a babanak!!!!!Jo babavarast!!!!!!

2008. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen az első trimeszterben előfordul. Szerintem, amíg a mennyisége nem nő, és nem görcsölsz mellé, ne idegesítsd magad, mert azzal többet ártasz a babának. Viszont, ha a tünetek súlyosbodnak, azonnal irány a doki!


Minden esetre, ha mész hozzá, emlísd meg neki.

2008. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! kicsit görcsöltem,de szombat óta se görcs,se barnázás.
2008. szept. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!