Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt hogyan...

Menstruáció előtt hogyan lehet teherbe esni? Es még sok kérdés bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párommal első alkalommal hagytuk hogy megtörténjen a dolog. Júniusban 26 án jött meg, most van július 22 ugye. A menstruációm sosem írom, amit ebben a pillanatban már nagyon bánok. Előtte kb május 24 25 re tenném a menstruációt de ez csak tipp. Általában 7 napig mindig kitart. Annyit olvastam már róla de úgy teljesen más. Napok óta reménykedem :-) bár sok nem telt még el de nekem nagyon hosszúnak tűnik. 26 án volt meg tehát. 18án nem védekeztünk. 4 napja. Rengetegen írták hogy lehetséges. A beágyazódás kezdődhet hamarabb mint 7 nap? ez az első kérdés. A másik, ha valaki teherbe esne, kell 7 nap hogy a méhbe érjen ugye, de ha nincs mondjuk csak 5 nap a menstruációig akkor hogyan lehetséges a beágyazódás mert nem fér a fejembe! Amit még furcsának találok. Napok óta hogy tudom esetleg megtörténhet a csoda, ezeket olvasom. Hétfón voltunk együtt. Ma péntek van. Dél körül éreztem hogy bővebb folyásom van, szaladtam a wcre. A folyásban, apró kis pontban halvány piros kis dolog látszódott két helyen is, alig észrevehető. a menstruációm sztem majd időt számítva 2 3 nap még. De puffad a hasam ami csak aznap szokott, 2 napja, szurkált a méhem is és nem csak képzelődtem mert feltűnt hisz ilyen még nem volt. Sűrű pisilés ami megint a vérzésre utal. Ma beszédültem ami lehet bármitől, mert még beágyazódás nem történhetett ugye. Valaki segitsen. csak mondjon valamit. Valaki volt hasonló helyzetben?

2016. júl. 22. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
(-.-) Jajj, inkább olvasgass még a témában. Hidd el, nekem is sikerült mikor kíváncsi voltam.
2016. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérlek ezt ne írd nekem. Teljesen normális kérdést tettem fel. A nem értem dolog nem tudom miért kell ciki legyen. Pont az ilyen nem hiányzik ebben a témában. Ne haragudj ha véletlen valamit rosszul írtam, esetleg nem jól értelmezhető. Ezalatt a 4 nap alatt többet olvastam róla szerintem mint ami normális ilyen esetben. egy próbálkozás történt ugyanis, tehát nem vittük túlzásba. Csak épp a bizonytalan, és a nem értés, ami egy olyan dologban van jelen amire vágyok, és megváltoztatja az egész életem miután első lenne. Tehát köszönöm szépen, jól esett.. gondoltam itt lehet akármit kérdezni, ha erről nem tudok senkinek beszélni mert mindig csak pletyka van belőle meg a többi. úgy látom idegenbe se megy ez másképp.
2016. júl. 22. 13:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak írnám aki olvassa ezt . Nem hülye vagyok, csak kíváncsi. Nem tudom hogy megy ez. Valakinek késői peteérése van , mégis minden a 14. napra vezet , de akkor hogy lehet mondjuk az esedékes nap után 5 nappal teherbe esni, vagy akár 10 nappAL. Minden érdekelne. Ezzel kapcsolatosan, mert bár most nem bizakodom, , de jövőhónapban szép 6 évfordulós ajándek lenne nekünk ha nem jönne meg :-)
2016. júl. 22. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az első hozzászólóval, minden kérdés témában van egy h.lye, aki kötekedős hsz-t ír. Ha ettől boldog csak csóró, hát legyen, kit érdekel :D:D:D

Szóval, ha nem középidőben fogan, akkor az azért van, mert valamiért előbb volt a peteérés, vagy épp később. Nővéremnek volt úgy, hogy mensi vége utáni napon voltak együtt (és utána nem, családi okok miatt), szoval tuti, hogy akkor fogant meg a baba! Nálam egyik terhesség az utolsó héten fogant. Ha elindul valami, lesz ideje beágyazódni, mert mivel elindult, nem jön meg. Nekem megmondták uh-n, hogy ja ez a baba kisebb egy héttel! És tényleg, később született egy héttel! Igaz 4 kilósan, de így lett! Ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor vegyél DM-ben kapható Predictor Early terhestesztet, ami akár a mensi előtt 6!!! nappal kimutathatja a tesztet! De! Ha nem mutatná ki, akkor várj még, mert lehet, hogy babás vagy.

2016. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért írok mert talán valaki hasonló kérdésen gondolkozik. Nekem megjött sajnos. Utána meg arra keresgéltem lehet e hogy menstruáció ellenére valaki terhes. Hát nem sikerült de azóta rajta vagyunk a tudatos próbálkozáson, kétnaponta, ovu teszttel. Hát reméljük. 18a körül nem várom. Kb most van peteérésem. :-)
2016. aug. 4. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!