Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbe esés...

Lehetséges a teherbe esés vagy menstruáció közeledése?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltunk análisan 8 napja PÉ után 1-2 nappal..a Probléma az hogy miután kihúzta a sperma kifolyt es sajnos erintkezett a kisajkakkal. Rögtön rohantam le is mostam jó meleg vízzel olyan alaposan mindenhonnan ahogy csak tudtam. Menszeszemnek péntek illetve szombat környékén kellene meg jönnie. Tegnap óta barna folyásom van. Elég sokszor fáj pár napja az alhasam éles szurkálásokkal. Mehem lent van puha tapintású es nyitott kicsit a mehszajam.

Lehetséges teherbe esés (mennyi az esély rá? ) vagy hamarosan megjön?:(

Kérem normális válaszokat adjanak!

És a negatív kommenteket mellozzek.:( előre is köszönöm.

17/L



2016. máj. 1. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeesés esélye kb egyenlő a O-val.
2016. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy análisan nem lehet. Csak mikor kifolyt végig folyt a kisajkakon. És persze hogy lemostam gyorsan jó meleg vízzel nagyon nagyon alaposan de attól még aggódok :( tudom felelőtlenek voltunk..
2016. máj. 1. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugy is nulla , gondolj bele sokan hany honapig/evig probalkoznak ELESBEN , hogy osszejojjon a baba.. ennyitol nem fog... ulj be bioszra hogy kesobb tuti ne aggodj. :)) nyugi!!!
2016. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Angyal szóljon belőled:( és ha meg jön akkor biztosra vehetem hogy nem?

Várjak péntekig vagy inkább teszteljek? Melyiknek van értelme?

2016. máj. 1. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Ennyitől biztosan nem lehetsz terhes, ne aggódj !


Da ha nagyon félsz, vegyél egy terhességi tesztek, percek alatt megvan az eredmény.

2016. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ennyiből nem lehet megmondani, fotót kérünk arról a kisajakról.
2016. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 ás vagyok nem tudom miert lettem lepontozva .... De ha nektek ez orom akkor szívesen viszonzom

Kérdező ne aggódj , főleg ha megjön , akkor tutira veheted :) drukkolok

2016. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hátha:) tegnap óta egyre erősebben görcsölök és a mehnyak is nagyon lent van:) remélem mindem rendben lesz:)
2016. máj. 4. 20:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Megjött!:)
2016. máj. 6. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Szuper :)
2016. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!