Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első gyerek nehezebb...

Akinek az első gyerek nehezebben jött össze kb 2 év, azoknak a második is nehezebben jött össze? Írnátok nekem tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom, h n3n a kerdesre valaszolok, de nekunk most jott ossze az elso pont 2 ev utan! Nagyin boldigok vagyunk. Bocsi az offert


8hkm/24

2016. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2. évfordulónk előtt 1 hónappal derült ki, hogy kisbabánk lesz. Igaz, hogy nem voltunk rajta konkrétan a gyerektémán, de soha egy percet sem védekeztünk, együtt voltunk mikor jól esett, volt hogy naponta többször is. Aztán egyszer csak nem jött meg...

6 éves volt a fiúnk, mikor kimondtuk, hogy jöhet a következő baba. 3 együttlétből az egyik sikeres volt, lassan megszületik a lányunk. Pedig akkor sem volt semmi ovu figyelés, hőmérőzés, semmi hókuszpókusz, csak egy hónapban munkánk miatt ennyit tudtunk együtt lenni, és mégis összejött.

2016. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 1 évre jött össze, a második pedig bő 2 évre. :( de már itt van ő is a karjaimban (5 napos csoda)
2016. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Első lányom az első hónapban, a második lányom 14 hónap után fogant.
2016. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NEm. Az első kb. 2 évre jött össze, meddőségi beutalóval a kezemben lettem terhes pont.

A második 9 hónapos baba mellett a 2. ciklusban jött össze, pedig azért nem védekeztünk, hogy úgyis később jön majd biztos, jöjjön, amikor tud. Annyi változott, hogy az kiderült 1 év próbálkozás után, hogy nincs olyan megmagyarázható bajom, amit kezelni kellene (kivéve, hogy nem volt peteérésem, amikro volt, akkor meg nem voltunk együtt. Cikluskövetéssel és Dvitaminpótlással lettem terhes, de egyáltalán nem volt biztos, hogy ennyivel "megúszom".) és a 2. terhesség előtt már tudtam, mire figyeljek.

2016. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első 6 hónap alatt. A második 9 hónap alatt. Aztán 3 év alatt,de sajnos nem maradt velünk. A negyedik amikor eldöntöttük,hogy legyen,egy romantikus éjjszakából. Most ismét szeretnénk babát,de.sajnos 17 hónapja nem jön.
2016. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elo 5 evere a masik eg nem jon;[
2016. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első 19hónap

Második 18hónap

Harmadik 14 hónapja nem jön.

Clostilbegyt + Utrogestan a segítségem jelenleg

2016. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ezek szerint én is megint sokat várhatok rá :-(
2016. júl. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!