Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a párommal...

Együtt voltunk a párommal ovulációkor, védekeztünk óvszerrel . Igy lehet terhesseg vagy nem? 18 éves vagyok és csak érdeklődni akarnék

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem szakadt ki az óvszer akkor nem lehetsz az de ha kiszakadt esetleg akkor van rá esély.
2016. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki
2016. júl. 23. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nyogodj meg, nem vagy terhes. Legalabbis ebbol az aktusbol,nem. Azt azert tudjad, hogy rendkivuli peteeres, ovulacio barmikor lehet. Bnom menzesze utan par nappal esett teherbe. De tudok olyan esetet is amikor mensi elott. Legjobb bnom fogamzasgatlot szedett, teherbe esett. Sajnos elvetette... Sajat es ismerosi korre alapozott tapasztalat alapjan, ha jonni akar ugyis Jon a Baba, ha nem, tehetsz barmit, nem fog sikerulni... 😢 Ennek ellenere amig nem szeretnel edesanya lenni es gondjat viselni egy emberkenek, tegyel meg minden Toled telhetot ennek erdekeben.
2016. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem. De mi ovszerrel csinaltuk.
2016. júl. 24. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, jol tettetek! 😊 Tanacs es tapasztalatkent irtam amit irtam a jovore nezve mert semmi sem biztos. Nem bantasbol. Hanem mert felelossegteljesek voltatok. 😊😉 Es ez Jo!
2016. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ugy vagyok vele,hogy amig nem szeretnénk gyerekket a parommal es amig nem vagyunk legalabb 23-24 evesek addig gumi nelkul nem rakhassa be.
2016. júl. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!