Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a véleménye? Hogyan...

Kinek mi a véleménye? Hogyan lehet a legkönnyebben, és leghamarabb teherbe esni?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta szeretnénk kisbabát, de eddig sajnos semmi. Kíváncsi lennék, ki milyen praktikát, módszert tart jónak

Kérlek írjatok.


2010. ápr. 16. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy létezik valmilyen praktika erre!!
2010. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reggel, délben, este főleg peteérés környékén szex. Ez a legegyszerűbb. leggyorsabb:)
2010. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na ja, biztos a szex a legjobb módszer....:), de én azt is hallottam, h 2-3 nap szünetet is jó tartani, mert a folyamatos szex megnehezíti a beágyazódást, tehát tuti módszer nincs....talán az h az ember lelkileg is ráhangolódik és elengedi magát, nemgörcsöl...sok sikert!
2010. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az vált be, hogy kétnaponta szexeltünk, és mivel hátrahajló a méhem hátúlról csináltuk és utánna a csípőm alá raktam egy párnát és úgy maradtam egy félórát, de utánna sem keltem fel reggelig. Az előtte való hónapokban nem így csináltuk, de aztán a kisfiam így jött össze, sőt most a 2. terhességem is.
2010. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én voltam a 3., igaza van az előttem szólónak az is lehet egy praktika, h az ember utána nem rohan a fürdőbe, hanem fekve marad reggelig.....mégis könnyebb a kis fickóknak vízszintesen.....:)......nekünk is így volt
2010. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze van a WC-ez a terherbe maradásnak?nem egy helyen hugyozunk is meg kefélünk is...
2010. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, hallottál már a gravitációról?
2010. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát Én mondjuk nem egy helyen "hugyozok meg kefélek" lehet h Te igen kedves válaszoló.Istenem milyen emberek vannak...
2010. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
furi, h valaki miért reagál így....na mindegy, szóval arról beszéltünk, h szex után megizzadsz, megszomjazol, esetleg pisilni kell, van aki le is zuhanyzik rögtön....ez viszont gyerekvállalás szempontjából azért nem jó annyira, mert az összes ondó, ami bejutott az kifolyhat és akkor kevesebb az esélye a megtermékenyülésnek, persze ez sem törvényszerű, mert pl nagyanyáink gyakran csak alapos mosakodással próbáltak védekezni, aztán néha csak összejött a terhesség.....nekem ezt egyébként egy nődoki mondta, h ő is szokta tanácsolni, h kicsit feküdjön az ember, nem kell úgy rohanni rögtön......néha a legegyszerűbb dolgok a legcélravezetőbbek...:)
2010. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!