Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leghamarabb és legkönnyebben...

Leghamarabb és legkönnyebben angol, német, vagy lóvári nyelv sajátítható el középfokon?

Figyelt kérdés

Két év múlva diplomázom, és kellene a nyelvizsga hozzá. Levelezőre járok kisgyerekek és munka mellett. A legjobb megoldást keresem. Lóvárit is elfogadják, nagyon gondolkodom ezen is.

Köszönöm!


2009. aug. 16. 11:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
,.....és a nulláról kellene kezdenem!
2009. aug. 16. 11:49
 2/13 anonim ***** válasza:

angolt v németet ajánlom....azzal többre mész

a lóvárival sz*rt sem érsz a diploma után...

2009. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én meg le*arom, nem az a lényeg. Úgysem használok utána nyelvet, mert a munkámhoz nem kell (szociális terület), itt még a lóvárit is hasznosíthatom.

Egyébként köszi a választ.

2009. aug. 16. 11:56
 4/13 anonim válasza:
Az angol a legkönnyebb.
2009. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, nem lóvári, hanem lovári.

Én két hónap alatt tanultam meg ezt, az írásbeli alap elsőre sikerült, zóbelizni most ősszel megyek. A nyelvtana nem könnyű (mindent mindennel egyeztetni kell), de a szókincse elég kevés, hamar megtanulható. Szociális területen szerintem tudnád használni, érdemes ezt megcsinálnod. Németet nem tanultam, de állítólag az angol könnyebb, de 2 év alatt angolból csak alapfokú esélyes szerintem, főleg hogy gondolom nincs időd napi több óra tanulásra.

2009. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a nyelv, akkor a lovárit ajánlom, tényleg nagyon könnyű.
2009. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha hasznos nyelvet akarsz tanulni, akkor az angolul nem olyan nagyon nehéz megtanulni. A lováriról nem tudok sokat, viszont eszperantóból egy jó tanár 3 hónap alatt felkészít középfokú nyelvvizsgára. 2 olyan ismerősöm is van, akik 3 hónap alatt tanultak meg eszperantóul 0-ról, és elsőre sikerült nekik a vizsga.

2009. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
utolsó: eszperantót már csak nagyon-nagyon kevés helyen fogadják el
2009. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem tudtam. Akiket ismerek, azoknak diplomához (BDF; kb fél éve) és érettségi pluszponthoz kellett (az pedig 3 éve volt, szóval nem mostanában). De akkor tényleg bocsánat a rossz infoért.
2009. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És a helyesbítést is (lovári) :)

Sajna az eszperantót nem fogadják el nálunk.

2009. aug. 16. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!