Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok ugye hogy halvány?

Ti is látjátok ugye hogy halvány?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor meg csináltam akkor is láttam hogy dereng valami rajta most teljesen ki száradt és jobban látszik halvány lila színű.

Meg néztem negativban ott is látszik. Gabriel teszt.

Utolsó együtt létünk a férjemmel július 16.

És július 5- én jött meg.

Nem korai hogy halvány pozitív legyen?


2016. júl. 24. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gabriel teszt nálam hajlamos volt a száradási csíkra. Ne éld még bele magad. Tesztelj a menzi kimaradása után.
2016. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízom a Gabriell tesztben, nekem is volt már száradási csíkos. De ezen még az sincs.Ez tök negatív.
2016. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem halvány pozitív, hanem erős negatív.
2016. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél. Ilyenkor még ha van is terhesség sem mutatja ki az esetek döntő többségében. Akkor tesztelj, amikor menstruálnod kéne.
2016. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam ilyen tesztet, és ez egy negatív teszt. Ezen nincs második csík sztem. Sajnálom.

De ha itt nem látszik és te úgy látod h ott van akkor ismetelj két nap múlva reggel!

2016. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korai a teszt, az is lehet hogy kb. most ágyazódik be. Az a 3 nap hülye reklámfogás. Ha pozitív, akkor nem kell szétszedned a tesztet, egyértelműen látszani fog. Vegyél digitálisat inkább, az egyértelműen kiírja.
2016. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!