Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a nagyon-nagyon...

Ti látjátok a nagyon-nagyon halvány második csíkot? Időn belül jött ki, nagyon-nagyon halványan én látom.

Figyelt kérdés

Júl. 4-6. körül volt tojásfehérjés nyákom, alhasi szúrás, de lehet, hogy csak később volt peteérés( 8. körül is volt tojásfehérjés)?

Napokban nem várom,ált. 34-39 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 38. napon, lehetséges, hogy még korai lett volna a teszt? X-epil egyébként. 3 napja mensis alhasi görcseim vannak, mint mielőtt meg szokott jönni, egyik mellem meg van duzzadva, fáj.


[link]


[link]



2016. júl. 21. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sztem holnapután csinálj még egyet. Az X epil nekem nem csíkosodott olyan könnyen, a clearblue digitális ugyanakkor 2-3 hetet jelzett.
2016. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hmm passzolom.. vmi van de nemtudom. Iszonyat halovâny
2016. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha még csak a napokban nem várod..-akkor ez nagyon korai tesztelés volt!!
2016. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor par nap múlva tesztelek ismét. Krémes feher folyasom is van, mensi előtt az nem szokott lenni nekem. Feltöltöm majd a tesztet :)
2016. júl. 21. 11:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerkesztés nélküli képet tegyél fel, ezek így negatívak.
2016. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En a szerkesztett kepeket nem is szoktam vizsgalgatni. A pozitiv teszt az szabad szemmel, szerkesztes meg reflektor nelkul lathato. Tehat nekem ez negativ. Viszont drukkolok, hogy par napon belul egy szep pozitivat tudj feltolteni nekunk ide.
2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az eredeti, én ezen is latom, de majd par nap múlva kiderül :)

2016. júl. 21. 12:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami mintha...

Az enyem is ilyen volt.En eloben lattam de itt sokan negativnak mondtak.most 4hos a kis negativom ;)

Par nap es kiderul.

Drukkolok :)

2016. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok rajta semmit de X-epil helyett inkább rossmanos Facelle tesztet ajánlom. Nekem az X-epil full negatív volt mikor a Facelle erős pozitív. Néhány nap múlva ha nem jön meg akkor tesztelj. Drukkolok
2016. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most meg rózsaszínes folyásom van, gondolom akkor meg fog jönni..
2016. júl. 21. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!