Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja ez a gyógyszer a...

Befolyásolja ez a gyógyszer a terhességi tesztet? (tramadol hidroklorid paracetamol)

Figyelt kérdés

zaldiar a gyógyszer neve.

Fájdalom csillapító, ezt szedem és kurkuma kapszulát is. Csináltam egy tesztet és halvány pozitív eredmény lett. Nem merek hinni a tesztnek mert nem tudom hogy befolyásolja a gyógyszer? Egyébként gyulladás is van a szervezetben.

A teljes vér képemben a Crp 1.28.

Vagy e miatt lett ilyen a teszt?


2016. júl. 24. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Ha pozitív, akkor jó eséllyel terhes vagy. Az 1,28-as CRP nem magas, tekintettel arra, hogy a normál érték 2 alatti. Vagy 128 akar lenni?
2016. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, hanem 1.28 az érték.


Kicsit magasabb írtak is e miatt gyulladás csökkentőt azért gondoltam hogy befolyásolja a terhességi tesztet?

2016. júl. 24. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd abba a Zaldiar szedését,ha terhesség szóba jöhet.Terhesség alatt tilos szedni!
2016. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a hcg tartalmú gyógyszerek befolyásolják... Vagy a tüszőrepesztő szuri..
2016. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!