Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van tippetek a figyelem...

Van tippetek a figyelem elterelésére?

Figyelt kérdés
E hét vasárnap nem kellene megjönnie és nagyon szeretnénk, hogy kismama legyek. Viszont állandóan csak e körül forog minden gondolatom. Hiába dolgozom, este lefoglalom magam. A gondoltaim, lelkem egy része csak arra gondol, hogy jövőhéten kismama leszek-e. Kérlek írjatok valami bíztatót, valami jó tippet. Most úgy érzem, mintha állna az idő...
2008. szept. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg a pároddal foglalkozni, csináljatok sok közös programot és hidd el, eltereli a figyelmedet..és szerencsére már nem kell sokáig! :-)

Szorítok!

2008. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. én is ilyen problémával küzdök de nagyon. Mi már lassan három éve szeretnénk kisbabát de valahogy nem akar összejönni. A múlt héten valhogy nagyon kiborultam e miatt mert bármit csinálok nem sikerül, és megbeszéltem magammal, hogy nem fogok ezen agyalni, ha akar majd összejön nem érdekel mert csak saját magam teszem tönkre. És ha mégis eszembe jut "ne nevess ki" akkor jól leszidom magam, hogy már megint ezen jár az agyam és gyorsan témát váltok eddig sikerült már érzem, hogy nem fáj
2008. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok tudod az is a baj hogy nagyon sokan már jóval előtte bebeszélik maguknak a tüneteket holott nem is terhesek, és ha valaki ennyire akarja biztosra merem mondani, hogy nem fog neki sikerülni, mert nagyon sok olyan válasz érkezik amikből kiderül, hogy sokaknak akkor fogant meg a baba mikor már feladták. Addig amíg sex közben is arra gondol az ember, hogy "vajon most sikerül"???? tuti nem fog és ezen kell változtatni.
2008. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igen sajnos tudom, hogy amikor az ember nem görcsöl rá és másra figyel akkor biztos a kicsi érkezése. De ez jó majd kipróbálom, hogy "leszidom" magam, hogy ne csak arra gondoljak:-) És az is igaz, hogy sokan már minden tünetet terhességnek vesznek (nem egyszer volt velem is ilyen), pedig még messze van az áhított nap. Néha ha eluralkodik rajtam az érzés, hogy mikor lesz már végre vasárnap/hétfő, akkor kétségbeesetten keresem a nyugtató választ, hogy „ne aggódj már kismama vagy”, de tudjuk, hogy ilyen nincsen. Szorítok Nektek, hogy amilyen hamar csak lehet bekopogtasson Hozzátok a boldogság egy kisbaba személyében:-)
2008. szept. 29. 16:22
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

A gondolat teremtő ereje!!! Én ebben hiszek!

2008. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!