Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ferjrm nem hajlando az...

A ferjrm nem hajlando az inszeminaciot megelozo vizsgalatokra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 eve probalkozunk babaval, 2 babat veszitettunk el, az egyiket a 9., a masikat a 14. heten. Nalam van a baj, pajmirigy alulmukodesem van. 2 ev kellett intenziv probalkozas mellett mire sikerultek a terhessegek. 34 eves vagyok es mivel bizonytalan a siker, elmentunk egy meddosegi kozpontba, ahol minden alapveto vizsgalaton atestunk, most jonne a ferjemnel az andrologiai vizsgalat. De erre nem hajlando. Mondvan, mit 'nezegetik', nem vele van a gond...Nem tudom mit tegyek, ha emiatt nem vallaljak az inszemet...

#inszeminacia #andrologiai vizsgalat
2016. júl. 25. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én párom sem örült neki ,de tudta, hogy ez az ára, hogy legyen babánk. Majd ha a férjed is felfogja, hogy másképp nem lesz, akkor majd rászánja magát. Amúgy férjem azt mondta nem volt olyan vészes, túl lehet élni. nálunk is velem van a gond. Pajzsmirigy alulm. pcos, nem ovulálok természetesen.
2016. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És az inszeminációt hogy képzelte? Ahhoz is kell spermát adnia, a vizsgálat is pont ennyiből áll.
2016. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is ezek a gondok vannak , pajzsmirigy alulmukodes , es en sem ovulalok ha minden igaz , azt mondta az orvos hogy ritkan , de nem tudom milyen okbol !! elso jo lenne ha segitenel ha tudsz valamit .. koszi
2016. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Spermamintat azt adott, igaz abban is 'segitenem' kellett. Azt mondtak lekozelebb prosztatavizsgalat lesz es hereultrahang. Na erre nem hajlando. Lehet, hogy 2 ev mulva ujra sikerulne spontan is vagy ki tudja mikor, ez nem gyozi meg, mert az elso ketto is spontan lett. De ketyeg az oram. Nagy csaladot szerettunk volna, es azt nem fogja fel, hogy nekem nem biztos hogy meg sok-sokev rendelkezesemre all probalkozni. :( Nem tudom mit tegyek... hajthatatlan..
2016. júl. 25. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Az én férjemet semmilyen vizsgálatra nem küldték, csak a spermavizsgálatot csinálták meg, mivel neki jó volt az eredménye. Szerintem ha nem megy el a többi vizsgálatra akkor is megcsinálják az inszeminácót, ha jó az eredménye.
2016. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy mindketten akartok gyereket? Ha így egy az egyben igaz a sztori, ahogy leírtad, akkor annak elég erősen az az érzete, mintha csak te akarnál gyereket, és valahogy sikerült ugyan meggyőznöd a párodat, de ő valójában mégse akar babát.

Barátnőmék is inszemesek voltak, a férjének eszébe nem jutott, hogy szabotálja a kivizsgálásokat, mert tudta, hogy csak így lehet gyerekük, és ő is akarta a babát.

Szerintem első körben ezt kellene átgondolni.

2016. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, hogy melyik intezmenybe voltatok? Mi Tapolcan es ott ez a protokoll, ha jo a spermakep, ha nem...
2016. júl. 25. 18:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Biztosan akar o is igen. Amikor nemreg elveszitettuk a 2.babat, rettentoen megviselte. Minden nap puszilgatta a hasam, vett neki plussmacit, ahogy az elsonek is... Meg a minap is elsirta magat. Amikor spontan vagyunk kozepidoben, akkor is belead apait-anyait... Szoval eznem kerdes... Csak amugy is nagyon frusztraljak az ilyen 'pucerkodos' dolgok, es azt mondta, idezem: 'nem ertem miert kell barkinek a seggemben turkalni, ha egyszer semmi bajom'... :( Megertem, hogy nem szivesen, de ittvagyunk a celegyenesben.. ez adott erot, hogy vegre talan anya lehetek...
2016. júl. 25. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én sem étem, hogy miért van erre szükség, ha jó az eredménye. Mi a miskolci Kaáliba jártunk kb. 5 éve.

Tapolcán szintén Kaáli intézet van? Mert akkor fizetős és az én logikám szerint ez az jelenti, hogy ha megtagadtok valamilyen vizsgálatot, de kifizetitek az inszeminációt, akkor meg fogják csinálni.

2016. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. Tapolca az a Kaali tarsintezmenye, pannon reprodukcios intezet. Es tbre csinaljak az inszemet. De koszonom, hogy megirtad, hogy hova jartok, ha nem vallaljak igy akkor legfeljebb masik intezmenyben is megprobaljuk. O is ezt mondogatja egyfolytaban, hogy nem erti minek ez... bevallom en sem ertem, de a recepcion csak azt a valaszt kaptuk, hogy ez a protokoll...
2016. júl. 25. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!