Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés a menstruáció...

Teherbe esés a menstruáció alatt? Egy naposan rosszullét?

Figyelt kérdés

A menstruációm 5.napján szeretkeztünk a párommal /általában 3 nap alatt lezajlik ,de most valamiért tovább tartott/ védekezés nélkül. lehet sőt biztos,hogy hülyén fog hangzani de attól a perctől kezdve mintha érezném,hogy teherbe estem. Másnap már rosszul lettem, úgy ahogy még soha,szédültem hányingerem volt. persze egy naposan nincsenek tünetek de ha erre most rácáfolok azon még én magam is meg fogok lepődni. Nem vettem még tesztet ,kivárok,és ha nem jön meg csak akkor.

Nem voltam fogamzó képes és nem is vagyok már 20 éves így kicsi rá az esély de ti mit gondoltok erről? Lehetséges?



2016. júl. 26. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván bezabáltál valamit a melegben, de ráfogod a terhességre. Hosszú kilenc hónapunk lesz így, ha terhes vagy.
2016. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn is a menzesz 5. napján lettem terhes, söt ikreink lettek.
2016. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha te mar masnap terhes lettel elojegyeztetlek Nobel dijra....😑
2016. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányós-hasmenéses betegség van mostanában. Örülj, ha rajtad nem jön ki rendesen.
2016. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!