Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a mai ovu teszteme...

Megnéznétek a mai ovu tesztemet? Most még halványabb a tesztcsík, mint a kontroll, de ebből pár nap múlva pozitív lesz, nem?

Figyelt kérdés

Azért nem értem, mert a ciklusom 6. napján vagyok ma, de kíváncsiságból megcsináltam, mert az első terhességemnél is nagyon korán volt ovu(kb. 13. napon), miközben a ciklusaim 35 naposak! Ez normális szerintetek? Ráadásul júl. 21-én lett egy nagyon-nagyon halvány pozi terhességi tesztem, de másnap megjött.. Lehet, hogy elindult akkor valami és azért ilyen az lh tesztem, még mindig lenne valamennyi hcg a vizeletben?


[link]



2016. júl. 26. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ill. a teszt one step, 5 percen belül kijött a tesztcsík, élőben élesebb, pár perccel később pedig már majdnem olyan volt, mint a kontroll..
2016. júl. 26. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:
akár több napig is lehet ilyen, aztán hirtelen olyan pozitívvá válik, hogy azt nem lehet összetéveszteni semmivel. Nekem minden ciklusban máskor van peteérésem. Neked is simán lehet egy pár nappal előbb vagy később.
2016. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen,azóta volt full pozi lh tesztem, ma meg erős pozi terhességi :)
2016. aug. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!