Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan másfél évig szedtem...

Olyan másfél évig szedtem fogamzásgátlót és próbálkozunk a teherbeeséssel már pár hónapja de nem sikerült eddig. A fogamzásgátló okoz meddőséget?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
OkozHAT. Feltételes mód.
2016. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy ez van a háttérben !


a fogamzásgátló után helyre állt már a ciklusod?


Egyébként pár hónap azért még nem sok... úgyhogy nem hiszem hogy kéne min idegeskedj,Amióta leálltál a gyógyszerrel voltál dokinál ? Csak azért kérdezem, mert elvileg a fogamzásgátló ugye megakadályozza a peteérést, és a doki tudja ellenőrizni ultrahangon, hogy most nem szeded már egy ideje, van peteérésed vagy sem ??!!!!!!



A pár hónap tényleg nem sok hidd el ! Sokan sokkal többet várnak a második csíkra

Ne görcsölj rá ennyire !

2016. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem okoz (az esetek 99,9 %-ban).

Az hogy pár hónapja nem esel teherbe nem jelent semmit. Általában 1 évet mondanak, hogy ha annyi idő alatt nem esel teherbe akkor érdemes kivizsgáltatni magad.

Ha esetleg van valami gond, szinte kizárt hogy a fogamzásgátló miatt lenne. De az is lehet hogy nincs semmi gond csak kell pár hónap míg megfogan a baba.

2016. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megpróbálok túlzottan nem rá görcsölni :)
2016. júl. 26. 13:40
 5/11 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló befejezése után nem voltam dokinál
2016. júl. 26. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát nálam, növéremnél, anyumnál, b.bőmnél nem okozott semmilyen gondot v meddőséget.. Csodás gyermekeink születtek ;)

Én sem az első alkalom után estem rögtön teherbe. Nyugi...

2016. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ohh az lemaradt, h én 6évig sztedtem, tesóm több mint 10, b.nőm szintén 6-7 évig.
2016. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

11 évig szedtem. Abbahagytam, vártam 1 hónapot, hogy megjön-e rendesen, a ciklusom rendben van-e gyógyszer nélkül is. Utána nem védekeztünk sehogy, és elsőre sikerült is a fiunk.

Szóval nyugi. A mostani gyógyszerek kevés hormont tartalmaznak, nem okoznak problémát. AZ a ritka ha elsőre összejön. Szóval nyugi, ne stresszelj.

2016. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Altalaban genetika es kialakult betegseg vagy hormonzavar.

A legtobb dolgot kilehet kezelni. Jo lenne meg okos es felelossegteljes dolog, kivizsgaltatni magad mielott teherbe esel+rakszures stb

2016. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

par honapja? Ugye nem gondolod komolyan hogy terhesseg megrendelesre jon?

Turelem kell min 2 ev heti 3x szexnel

2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!