Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy csöppnyi esély így a...

Van egy csöppnyi esély így a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam pont a mensim közepén, sikerült is szeretkeznünk a párommal, de történt egy kis baleset. Pont akkor csúszott ki belőlem, mikor elélvezett, és a nemiszervemre ment a spermája, belém egy csepp sem került közvetlenül, max akkor, amikor letöröltem magamról. Így van esélyem arra, hogy teherbe estem, vagy teljesen reménytelen?
2016. júl. 27. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Igy nem lehetsz terhes.
2016. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért a menstruàció közepén akarsz teherbe esni? Ilyet még nem hallottam! Rosszabb időpontot nem is választhatnál
2016. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, menstruációs ciklus közepén.
2016. júl. 27. 11:41
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Az neked baleset, hogy megszakításosan vagytok együtt?

Az nem baleset, hanem nem védekezés.

Lehetsz

2016. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem nincs eselye. Csak akkor szexeltetek? Maskor nemis?
2016. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4, számunkra baleset, mert mi szeretnénk babát. #5, nem, ebben a ciklusban nem voltunk többször együtt. Sajnos még 2 hónapig külföldön dolgozik, addig nagyon ritkán fogom látni őt, de utána már rendesen belevágunk a babaprojektbe :)
2016. júl. 27. 12:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet véletlenül kicsúszni pont akkor?

Akar a parod egyaltalan gyereket? Ketlem.

2016. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp ezaz hogy azért elég furcsa hogy pont akkor csúszik ki mikor elélvez.. Szerintem nem igazán akar a párod babát... Mert ha egy pasi akarja akkor meg tarja magát annyira hogy ne csússzon ki pont akkor mikor elélvezne... Sőt olyankor még jobban lök egyet hogy mélyebbre menjen. 16 hkm
2016. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezen jót mosolyogtam. :) Véletlen pont akkor csúszott ki. Nálunk ilyen még nem történt. :D Semmi esély így a terhessége egyébként. Szerintem azért uljeek majd lé beszélgetni...
2016. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Lovagoltam rajta, és én csúsztam le róla, ha így jobban tetszik. Kicsit túl hevesek voltunk és túlságosan felemelkedtem férfiasságáról épp akkor, mikor elélvezett. Igen, szeretne babát, bár most próbálkoztunk először, majd remélem belejövünk :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 27. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!