Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esély a teherbeesés...

Nagyobb az esély a teherbeesésre, ha nem megyek ki rögtön pisilni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 18:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi. Tehát h szex után nem megyek ki azonnal pisilni.
2016. márc. 14. 18:58
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha a sperma a hüvelybe jut, akkor van esély a terhességre. A pisilés nem segít. .. sem a fürdés, sem a melegviz...


Esemény utáni, ha nem akarsz gyereket

2016. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont,hogy akar!

Szex előtt menj el pisilni mindenképpen, és az akció után maradj fekve még egy darabig :D

2016. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ha a sperma azonnal kijön a hüvelyből,akkor van idejük eléggé elhelyezkedni odabennt?

Régebben szex után nem mentem ki,hanem reggelig feküdtem,aludtam. Soha nem folyt ki. Most felvetődött a kérdés bennem,hogy ha tovább van a sperma a hüvelyben,akkor nagyobb az esélye is a terhességnek?

2016. márc. 14. 19:04
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Lehet h bután hangzott a kérdés,de ez régóta foglalkoztat.

2016. márc. 14. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem számít, hogy mozogsz vagy nem... Több millió spermarol van szó. .. Az életképesek tovább jutnak, ha van petesejt, akkor még is termekenyulhet, de még mindig ott van, hogy lesz e beagyazodas.
2016. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Parna fenek ala... Hogy emeljen.
2016. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Én mindkét babommal rögtön kimentem pisilni. Elsőre összejött mindkettő. :) Most próbálkozunk a harmadikkal, most sem maradok fekve utána.
2016. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
szerintem tök mindegy. a szex utáni pisilés egyébként azoknak a nöknek jó akik gyakran felfáznak... egy nődoki ajánlotta egy bnömnek és azóta nem fázik fel.
2016. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek olyan a méhszája, méh elhelyezkedése, hogy az ejakulációval nem kerül azok közvetlen környékére az ondó, azoknál hasznos ha fekve maradnak és adott esetben kicsit, pár másodpercre felemelik a csipőjüket.


Ezért van az is amúgy, hogy vannak párok akiknél ilyen, másoknál meg olyan pózban jön össze végül a gyerek.


Akinek szerencséje van annak meg tökmindegy, bárhogy összejön.


Az anatómiai eltéréseken kívül függhet még a vagina kémhatásától is. Akinek pl. savasabb a vaginája, az is jobban jár ha a lúgos ondót nem folyatja ki egyből. Ugyanis a spermiumok savas közegben elpusztulnak. Több lúgos ondó= kevésbé savas vagina, ugyebár. (Túlzásbavitel esetén áldásos hatás lehet a ph eltolódás miatt kialakuló hüvelyi fertőzés...)


Szóval a kérdésre a válasz, igen, valamicskével nagyobb az esély, ha közösülés után nem folyik ki rögtön az összes ondó a hüvelyből, de nem zárja ki a teherbeesést az sem, ha esetleg mégis kifolyna.

2016. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!