Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt. 3án kellene megjönnie!...

Okt. 3án kellene megjönnie! Kb. 10 napja kezdett el fájdogálni a mellem! Mi lehet? Valami bajom van vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Okt.3án kellene megjönnie!Kb.10 napja kezdett el fájdogálni a mellem!(mind2)De most már 2 napja kezdett erősődni és ma már hozzáérni is kellemetlen!Szédülök és hányingerem van!Tegnaptol ugy görcsölget a hasam mint mikor megjön!Mindig pontosan jön meg!Ma csináltam délután egy tesztet de negatív!Lehet korán teszteltem?Vagy valami bajom van?
2008. szept. 29. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


A legnagyobb bajod,hogy türelmetlen vagy:).Tehát:Ezek szerint babát szeretnétek.A mensidnek NEM kéne megjönnie 3.-án,ami még 4 nap.A tesztet mensi kimaradása UTÁN 4 nappal végezd,ne előtte!!!!!!!!!!Csodálkozol hogy nega lett??Türelem.A szédülés és a hányinger még túl korai babához,ha eddig egészségesnek érezted magad,akkor nem hiszem,hogy beteg lennél.De egyszerű!Várd meg a 3.-át,és ha nem jön meg,akkor másnap,harmadnap tesztelj,akkor már elég biztit szokott a teszt mutatni,de nem előtte 4 nappal.A cicifájdalom a babán kívül utalhat egy intenzívebb peteérésre is,nekem is váltakozó,hogyan fáj a mellem,hol jobban,hol kevésbé,egyik hónapban majd leszakadnak,a másikban nem is érzem őket szinte.


Sok sikert:Lizy

2008. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!