Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék?! Többi lent.

Terhes lennék?! Többi lent.

Figyelt kérdés

A menszeszem 11.e korul varhato.

24.én( pont ovulaciokor) voltunk egyutt paromm. Ovszerrel vedekeztunk. Azt tapasztaltam tegnap, hogy barnáztam, pedig ilyen velem mégnem volt, de azóta semmi és ez is elég észrevehetetlen volt. Nagyon félek hogy beágyazódási vérzés. Nade védekezés mellett? Annyira érdekes lenne.

18N várom a vélemenyéket és hasonló tapasztalatokat.

Köszi előre is :)



2016. júl. 30. 11:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azóta elég rosszul érzem magam, ráz a hideg.
2016. júl. 30. 11:45
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha 11-e körül várod akkor még nem érezhetsz semmit, a másik meg hogy védekeztetek is.
2016. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért aggaszt a dolog. Mert ilyen velem még nem történt és ugye az ovszer sem 100% os, ahogy semmi sem. Az elott is fajdogalt a hasam. Most a hidegrazas. ideges vagyok emiatt. Tesztet is vettem, de azt meg kár lenne még, mert ugyse mutatna még semmit.
2016. júl. 30. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha 24.én voltatok együtt akkor még nem hiszem hogy beágyazódás lenne... Sőt védekeztél. Gumi nem szakadt el gondolom.. Lehet hogy kicsit hevesebben csináltatok. És ezért... De ha ennyire parázol akkor csinálj egy tesztet ha késik. Ha negatív és nem akar megjönni akkor doki... Meg persze akkor is ha pozitív lesz. De kizárt hogy terhes vagy. szerintem csak az idegességtől ráz a hideg... A tünetek a 5.-6. Héttől jelentkezik.
2016. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azóta már fáj is mindenem. Ideges vagyok. Tényleg sosem volt még ilyen, hogy a várt előtt valamivel ilyen legyen. azért aggódok, mert pont akkor voltunk együtt, olyankor nagy rá az esély nagyon, bár ugye erre van az óvszer. Már nemtudom, de nagyon megijedtem. Orvos csak jövőhéten tud fogadni, nagyon parázok :(
2016. júl. 30. 12:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Az imént ismét volt folyásom. :/ Ötletek, találgatások? :/
2016. júl. 30. 13:00
 7/14 anonim ***** válasza:
valószínű beteg vagy- végtag fájdalmak, hidegrázás=influenza (ez okozhatott 'barazast" is)
2016. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mással már volt hasonló??
2016. júl. 30. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
nem lett lázad? (nem volt hasonló, és szerintem valami vírusos influenza van benned)
2016. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azóta igen, belázasodtam és meg is jött, tegnap este.

De ennyivel hamarabb?

2016. júl. 31. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!