Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két menstruáció/ közti vérzés...

Két menstruáció/ közti vérzés lehet jele a terhessegnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt barátnőmmel 11 hete szeretkeztünk utoljára. (Beszélgetünk néha) azóta 3x megjött neki a menstruációja. (Megkerdeztem és azt mondta, hogy ugyan úgy, mint szokott. Hosszra, állagra. Max egy nap csuszassal jött meg neki.)

Azóta mondta egyik hónapban, hogy barna folyása van. És vagy 10 napig is tartott neki. (Én parazos típus vagyok és mondtam neki hogy nem lehet hogy terhes?! És ezt teljesen kizarta.) Ugyanis mindig védekeztünk és sose szakadt ki az óvszer.

Ebben a hónapban is szintén megjott neki. Minden ugyan úgy mint szokott. Viszont menzesz vége után 5 nappal. Olyan erős verzese van, mint ha menstruáció lenne. (Színe, állaga) ez három napja tart neki.


Azt mondja lehet a stressz és, hogy teljesen kizárt, hogy terhes legyen, mert 3 hónapja szeretkeztünk, azóta nem volt senkivel, mindig megjott normálisan a menstruációja és amikor csinaltuk akkor is mindig védekeztünk.



Nekem az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esély annak, hogy terhes?

(Épp ésszel gondolva kizárt, hogy az legyen, de nagyon sok helyen azt írják, hogy lehet terhesség alatt is vérzés, meg azért ha az lenne akkor 11 hetes lenne és azt azért nehéz nem észre venni)


A másik meg az, hogy ugye ez nem valami betegség? Mert annak ellenére hogy nem vagyunk együtt én féltem nagyon.


Köszönöm annak, aki válaszol!


2016. júl. 30. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A köztes vérzés lehet betegség miatt is.

Szerintem el kellene mennie orvoshoz. Terhesség nem szerintem nincs.

2016. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább hormonális probléma
2016. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem valoszinu hogy terhesseg. nekem 18-19 eves korom korul voltak ilyen gondjaim, osszevissza jott meg, volt honap hogy kimaradt, utana megjott de harom hetig tartott stb...fogamzasgatlot irtak fel, ami ugye hormontartalmu es attol helyre jott...ha nem is akar ilyesmt szedni akkor is menjen el a dokihoz! a rendszertelen verzes nem jo hosszutavon!
2016. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!