Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Vasárnap vagyis 3.án kellet volna megjönnie... Az nem hatalmas nagy görcseim voltak de mégsem volt semmi... Ma sem jött meg egy barna foltnyi vért láttam meg fehéres átlátszó folyásom volt.. Akkor most szerintetek..??

Szombati teszt negatív azóta nem csináltam másikat. Szerintetek??



2016. júl. 4. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj újabb tesztet, de nem lehet, hogy vetélésed volt? A nagy görcsölés és vérzésszerű folt miatt :( Szerintem nem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat UH-val egybekötve.
2016. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha vetélésem lett volna akkor nem egy napon kéne a görcsnek és és a vérnek jelentkezni?? Az egyik barátnőmnek volt vetélkedése és a kettőnk esete nem is hasonlított. Neki is hatalmas nagy görcsei volt de ömlött belőle a vér. Nekem csak egy barna foltom volt.. És az is a görcsöt követő napon.
2016. júl. 4. 23:09
 3/9 A kérdező kommentje:
*vetélése volt a barátnőmnek.
2016. júl. 4. 23:18
 4/9 anonim válasza:

vetélés biztos hogy nem volt!!

en mar veteltem sajnos tudom mijen...😢

hatalmas gorcsel jar (orditottam) 2napig

rengeteg vér ami 4-5 napig tartott. ..

szerintem inkabb terhessegere utalo a jel!!

drukkolok! 😊

es mindenkeppen ird meg hogy mi is lett!

egy 2 eves kislany anyukája! 😉😉

2016. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most pont megint begörcsöltem de semmi... :/

Ha reggelig semmi akkor reggeli vizeletből csinálok egy tesztet.

Köszönöm a válaszod :)

2016. júl. 5. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:
A görcsölésre magnéziumot bevehetsz, ha baba lenne, akkor sem árt, és oldja a görcsöket.
2016. júl. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg... De a teszt is negatív lett.. Úgyhogy most várok. Megint :/
2016. júl. 5. 05:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, azóta hogy vagy? Nálam is ugyan ez a helyzet.
2016. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Még mindig semmi. Nem tudom várok még. Péntek reggel csinálok még egy tesztet és ha negatív akkor megyek az orvoshoz.
2016. júl. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!