Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon lehetséges így,...

Ez vajon lehetséges így, ilyen formában?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly kiderült,hogy ciszták vannak a méhembe,amire azóta gyógyszert szedek. Viszont a férjemmel nem védekezünk,és most ebben a hónapban kimaradt a menszeszem. S vettem tesztet az is pozitívat mutatott. Lehet hogy terhes vagyok,vagy csak a cisztát mutatta ki a teszt,és attól maradt ki a menszeszem??


26/N



2016. júl. 31. 23:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Ezt most tényleg komolyan kérdezed? A terhességi teszt nem tud cisztát kimutatni!!! Hanem a Hcg hormont mutatja ki, ami a terhességedet jelzi. A Hcg csak terhesség alatt képződő anyag, szóval ha pozitív a teszt, akkor neked már elkezdett termelődni.
2016. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
A terhestesztek használati útmutatójában több betegség is fel van sorolva, hogy mi okozhat fals pozitív eredményt. Tehát nem csak terhességet tud kimutatni. Azt nem tudom, hogy pihent a ciszta okozhat e pozitív eredményt. Biztosat csak akkor fogsz tudni, ha csinálnak egy ultrahangot.
2016. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Hogy pont a ciszta...


Telefonom átírta.

2016. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves elso,de van teszt ami igenis kimutatja a cisztat.
2016. aug. 1. 00:19
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
akkor én kérek elnézést, nem tudtam.
2016. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb, terhességre utaló tünet?
2016. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Cisztád van. Meg egy pozitív teszted. Tudod,hogy ez okozhat fals pozitív eredményt. És most idegenektől kérdezed,hogy látatlanban mondják meg,hogy tényleg fals vagy sem? Visszakérdezek:neked olyan cisztád van,amire reagálhat a teszt?
2016. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, h a fals pozitív sokezerből egy a betegségek miatt. Egyébként nekem stressztől vannak cisztáim, valahányszor pozi volt a teszt, akkor terhes voltam.
2016. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
én úgy tudtam, hogy téves pozitív teszt nincs, maximum téves negatív.
2016. aug. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
hat nem tudom nekem is volt ciszta az elso terhessegemnel de attol sose lett pozi tesztem...ha pont most nem vedekeztetek szerintem a terhesseg valoszinubb, de tenyleg ne itt vard a valaszt:) irany a doki
2016. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!