Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy spirál mellett...

Igaz hogy spirál mellett teherbe lehet esni? Esetleg van köztetek aki spirál mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek 2 éve sikerült.
2016. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Az h ennyi abortuszod van/volt...

4#

2016. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolso.miert lenne abortuszom?es miert lett volna?

A spiral miatt?

Ugyan,hagyj mar.

Jobb lenne a 3 gyerekemnek anya nelkuk felnoni?

Tudo 3 csaszar utan milyen kockazatos lenne egy ujabb terhesseg?esetemben foleg?Te vagy az orvosom aki ott alt felettem a mutoben es latta amit latott?

Nem szedhetek gyogyszert,az ovszert utaljuk mindketten.a tobbi modszerben nem bizok.

Te akkor a parod spermajat is lefagyasztod mert micsoda pazarlas?jojesz az kesobb?

Vagy ha lenyeled akkor mar kanniabal vagy?nem Te irogattal Nekem privatban par hete?

Szakadj le rolam.

Felelossegteljesen vedekezek egy nemkivant es egeszsegileg veszelyes 4.terhesseg ellen.ennyi.

2016. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Utolsónak...nekem is volt már 2 császárom. Ha bevállalnánk egy harmadik gyerkőcöt, ezzel egy újabb műtétet, akkor már utána nekem sem lehetne több, ezért elköttetném magam. Utána már védekezni sem kellene. Nekem a dokim már a 2. császárkor a műtét előtt megkérdezte, hogy el szeretném-e köttetni magam, mert akkor azt a császár után rögtön meg is csinálnák. De nyilván nem kértem. De ha tudnám, hogy több gyereket már veszélyes lenne kihordanom, biztos ezt választanám!

(A kérdezőtől bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam,és nem a témában írtam! ☺)

2016. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!