Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mar pozitív...

Szerintetek ez mar pozitív ovulacios teszt?

Figyelt kérdés
Sokkal erősebb mint az előző 4 napos viszont nem teljesen erős mint a másik csík...

2016. aug. 1. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igy ahogy leirod meg nem. Akkor pozi ha ugyanolyan erős mint a kontroll vagy annál is erősebb a teszt csík. De ha képet raknal könnyebb lenne megmondani. ;)
2016. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2016. aug. 1. 20:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi meg benazok a feltöltéssel 😀
2016. aug. 1. 20:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2016. aug. 1. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:

ez még nem pozitív. de ha babára gyúrtok, legyetek együtt, abból baj nem lesz.

12 hkm

2016. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Holnap mar pozi lesz sztem :)
2016. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyúrunk bizony  Koszi szépen, így is ugy is egyutt lennénk csak kell a megerősítés mivel kb "ezer éve" nem teszteltem ilyen majdnem pozitívat 😀
2016. aug. 1. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már pozitív. Nekem is ilyen volt legutóbb, és itt az eredménye a pocakomban! Szoval mindent bele :-)
2016. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso. Ez nem pozi. Olyan eros kell legyen mint a kontroll csìk!

Kerdezo! Holnap szep pozi lesz.:) hajra

2016. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyetek együtt,ha tudtok.Ha holnap halványodik,ez volt a pozitív.Igen,azt írják,ugyanolyan,vagy erősebbnek kell lenni,de attól is függ,eltalálja -e az ember azt a napszakot,amikor a legmagasabb az lh hormon..Én másfajta tesztet használtam,de nekem is ugy lett pozitiv,hogy nem teljesen ugyanolyan erős volt.Másnap meg alig látszott a vonal...A többihez képest az volt a legerősebb.
2016. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!