Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt kérdés, vajon...

Facelle teszt kérdés, vajon ez negativ? Szellemcsik? Halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni.A menstruációm kimarad vagy ez halvány pozitív?


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. júl. 30. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Negatívnak tűnik.
2016. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 30. 08:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lett a facelle tesztekkel, évek óta használom, de régebben nem voltak ilyen csíkok rajta, max 1-2 teszten. Az utóbbi hónapokban meg mindig lettek halvány csíkok a vizeletsugarason is és a tesztcsíkos változatán is, de nem volt terhesség. Én a helyedben ezt még semmire nem venném, majd ha erősödik. Drukkolok!
2016. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor a digitális clearblue maradt csak megbízható ezek szerint
2016. júl. 30. 08:28
 5/20 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom. :(
2016. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ez teljesen megbízható, csak épp negatív.
2016. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát jo. Legyen negativ. De mig nem jön meg, addig lehet pozitiv is pesz belőle.
2016. júl. 30. 09:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt.. 2 héttel később meg erős pozitív... Hát én vettem digitális CB tesztet de az azt jelezte ki hogy nem vagyok terhes közben a doki 5 hetes terhességet állapított meg. Azóta már 17 hetes a pociban a baba. Szóval ennyit a digitális tesztről... Reggeli első vizelettel csináltam este direkt nem ittam tehát eléggé koncentrált volt a vizeletminta és mégis az villogott a teszten hogy nem vagyok terhes. 22 N 17+0 hkm
2016. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Valami latszik, de hogy ez halvany pozitiv, vagy szellemcsik azt nem tudom, mert nem egyertelmu a szine.

Nekem a digitalis clearblu bevalt akkor is, amikor nem voltam terhes, meg akkor is, amikor masik teszten (nem facellen) ehhez hasonlo nagyon halvany csik lett. Mensi elott voltam 3 nappal es a digitalis pozitiv lett, 1-2 hetet mutatott.

Sajnos nekem akkor is jol mukodott, amikor 3 hettel kesobb ismeteltem es meg csak 2-3 hetet jelzett ki a 3+ helyett, amikor mar reg azt kellett volna. Elmentem vervetelre, valoban kevesebb volt a hcg, mint lenni kellett volna a terhssegi kornak megfeloen es az ultrahang is megerositette, hogy kb 5. hetig fejlodott az embrio csak.

Szoval nekem sohasem csalt a digi clearblue es a hagyomanyos clearblue sem, pedig negy terhessegen tulvagyok. Nem is igazan probalkoztam masik fajtaval, egy alkalmat kiveve, akkor lett ilyen csik, amirol nem tudtam eldonteni, hogy rendes csik-e vagy sem.

2016. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem fejlődött? Nem maradt meg? En napok ota halvanyakat tesztelek...31 napja tart a ciklusom. 26-29 naposak szoktak lenni...attol tartok hogy hasonló cipőben jarhatok mint ti.
2016. júl. 30. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!