Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett a 15....

Fogamzásgátló mellett a 15. Napon kezdődött a barnázás 6 napig tart. (még mindig). Ma, a 6. Napon már van benne kicsi vér is. Mi ez?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedem, már másfél éve. július 14. -én jött meg (2 nappal hamarabb mint szokott. ) párommal együtt voltunk a ciklus közepe tájt, a 16. napon--> július 29. én. (ekkor fent volt a hőm 37,1. ez a barnázás 2. napján volt. ) A bogyóból a 6. -ik szem kimaradt--> a ciklusom 12. napján, július 21. -én. EDDIG SOHA NEM TAPASZTALTAM ILYEN BARNÁZÁST. A pici vérzés augusztus 2.-ra jelentkezett. AUGUSZTUS 10-11-re várom a menzit.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy bármi lehet, várjunk még 2 napot vele...

LEHETEK TERHES?????



2016. aug. 2. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért kiabálni nem kell..

Várd ki az orvos által ajánlott időt, majd csinálj egy tesztet. Nem hiszem, hogy terhes vagy, de érdemes kizárni mielőtt ismét visszamész a dokihoz.

2016. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként nem kiabáltam , csak kiemeltem a kérdést, így. :D
2016. aug. 2. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Ez kiabálást jelent. Nekem az első gondolatom az volt, hogy anyáddal kiabálj. Ennyit azért illik tudni.
2016. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!