Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg esemeny utani...

Terhesseg esemeny utani mellett? 36ora utan vettem be a tablettat, de elotte szurkalast ereztem . Lehetseges, hogy addigra mar megkezdodott a beagyazodas?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjojjon de se gorcs se semmi . Csak iszonyat fel vagyok puffadva es allandoan pisilni jarok a reggeli tesztem negativ

2016. aug. 2. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
24 óra után már csak 50%ban hat, minden órával csökken a hatása. Szóval igen, lehetsz terhes. 2 nap múlva tesztelj újra.
2016. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A beágyazódás a megtermékenyülést követő 7-10 napon történik, nem egyből utána, úgyhogy azt még nem érezhetted.

Viszont az eseményutáni mivel nagy dózisú hormon, felboríthatta a hormonháztartásod, amiatt is késhet.

2016. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ,holnap csinalok meg egy tesztet .

Akkor lehetseges ,hogy a peteerest erezhettem? Soha nem szurkalt meg a hasam csak akkor az egyszer amikor megfogant a lanyom . De akkor mar aznap mikor megkellett volna jonnie eros pozitivat teszteltem,ezert is nem ertem ezt most

2016. aug. 2. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A brutal hormon mennyiseg miatt megjohet elobb is es kesobb is.

Azert ha nem jon meg tesztelj 2nap mulva is.

Nekem peteereskor szokott szurkalni, feszulni.

2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező egyik nap az esemény utáni tablettáról érdeklődsz másik nap a missed ab-ról kérdezel most megint az esemény utáni tabletta.. Vegyél elő egy biológiai könyvet.. A beágyazódás kB a 7. Napon kezdődik nem 36 órával később...
2016. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges a terhesség akkor is, ha bevetted időben.

Egy barátnőm is így járt, most 14 hetes kismama.


Aktus után két héttel mutatja ki a teszt legkorábban, ha terhes vagy, de lehet, hogy először csak a 16. vagy 20. napon. Nem mindenki egyforma.

2016. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat .

Kedves utolso elott valaszolo ! Elmeselem neked a tortenetemet . Volt egy missed abom 07.05.-en ,6hetes terhessegem volt mensi szerint de csak egy 5mmes nem fejlodo petezsakot latott az orvos es felette egy 23mmes beverzest . Rogton mutottek is . Na ugye utana 3het pihit irtak elo ,amikor az letelt egyutt voltunk a parommal ovszerrel de elszakadt ,ez vasarnap hajnalban volt masnap azaz hetfon tudtam csak elmenni receptert es itt nalunk patika is csak akkor van szoval 36ora telt elaz aktus utan mire bevettem az elso szem rigesoftot . Rettegek az ujabb csalodastol ezt megertheted ugyhogy varnank meg par honapig az ujabb babaval . Ugye most a 30. Napon vagyok a mutet utan de nem igazan akar megjonni . Tegnap reggel teszteltem de az meg negativ volt . Ha tenyleg a peteerest erezhettem mielott bevettem a gyogyszert (mutet utan 20.nap volt ) akkor onnan szamoljuk a 14napot mire meg kell jonnie vagy lehet tesztelni?

2016. aug. 3. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Missed ab után nem feltétlenül 28 napra jön meg. Nekem is volt, és 4-6 hetet mondtak, és valóban, műtét után 6 hétre jött meg először, utána már visszaállt, de az első eltolódott.
2016. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom ,hogy neked is at kellett elned :(

Koszonom a valaszt ,akkor varok meg

2016. aug. 3. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Most újra elolvastam a kommented. Szóval az a műtét utáni 20. nap volt, mikor a szurkálást érezted, és most vagy a 30. napon? A szurkálás valóban lehetett a peteérés jele, én is úgy szoktam érezni, akkor viszont még csak 10 nap telt el, korai volt a teszt is, meg a menzesznek is még van ideje. Szerintem hétvégén tesztelj újra.
2016. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!