Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alkohol fogyasztás teszt előtt?

Alkohol fogyasztás teszt előtt?

Figyelt kérdés
Unnepelni szeretnek baratnommel ugyanis szuletes napja van es vodkazni szeretnenk bar terhes mar szinte biztosan nem vagyok mert lett egy negativ tesztem de semikepp sem tarthatnam meg szoval ha most este iszogatunk nyilvan magasabb alkohol tartalmu italt az befolyasolhatja a reggeli terhessegi teszt erdmenyet? Ja a teszt ugyanis azert kell mert tobb mint ket hete kesik de semmi egyeb tunet.
2016. aug. 2. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A tesztet nem befolyásolja, az esetleg benned levő gyereket viszont igen. Bár ha úgysem tartod meg akkor tökmindegy...
2016. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a fnak nem tesztelsz ivas előtt? 2 hét után lehet éjjel is.
2016. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hét késés, és még nem mentél dokihoz? gratulálok.
2016. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22:52... Amit irtam mar csinaltam egy tesztet ma delutan de regge szeretnek megegyet!!!
2016. aug. 2. 23:56
 5/10 A kérdező kommentje:
22:58... Azert nem mentem dokihoz mert meg fiatalkoru vagyok es egyaltalan nincs meg beallva osszevissza jon meg alltalaban es sokan mondjak hogy ennyit kesik nekik , sokat stresszeltem mostanaban de nyilvan valami oka van hogy ennyit kesik ugyhogy fel fogok keresni egy nogyogyaszt
2016. aug. 2. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy fiatalkorú vagy még elmehetsz nőgyógyászhoz még szülő nélkül is. Nincs kikötve hogy 18 év alatt nem mehetsz csak szülővel... Sőt van kifejezetten Gyermek nőgyógyász is. De igazából bármelyik nőgyógyász meg tudja állapítani hogy terhes vagy. Vagy nem. 5 hetes terhességet már lát a doki... De mint írod hogy rendszertelen el kéne menni mert az is lehet hogy valami hormon betegség.
2016. aug. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkorú, lehet hogy terhes, és ennek tetejére még vodkázni is akar. Hát Gratulálok kislányom. El ásnám magam a helyedben.
2016. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azert irtam hogy fiatalkoru vagyok mert yen korrban meg senkinek nincs beallva
2016. aug. 11. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem 14 éves korom óta "be van álva" attól még tudatlan csitri vagy és kész.
2016. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a korod nem mentség, 11 éves korom óta menstruálok, már az első pár hónap óta "be van állva". akinek nincs, annak hormonproblémái vannak.
2016. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!