Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy néz ki egy pozi clearblue...

Hogy néz ki egy pozi clearblue digitális teszt belül szétszedve?

Figyelt kérdés
3-4 csíkos oke, elvileg az erőssége mérvadó. Nekem először negatívat mutatott aztan villogott + rajta es 2-3 3+ mutatott. :)

2016. aug. 2. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan kimutatta a negatívat elösször? Utánna mutatott +-at? Nekem akkor csinálta ezt miután szédszedtem és az elem kiesett belőlle. Igaz én terhes voltam és negatívat mutatott a 10. Dpon. A rossmannos facelle már akkor halvány pozi volt
2016. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen belül meg azt hiszem 4 csíkos volt és halvány :D de nem értettem mit jelent
2016. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljél! Ha terhes vagy, akkor két tesztből egy szinte biztos, hogy egyértelműen ki fogja mutatni, a várható menstruáció elmaradása után 1-2 nappal. A pozitív teszt szétszedés, negatívbe áttétel, röntgensugárzás, közvéleménykutatás nélkül is egyértelműen pozitív.

Ha bizonytalan az eredmény, akkor 2 naponta tesztelj, mert még nincs elég hcg a szervezetedben.

2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy digitalis tesztet minek kell szetszedni? Kutato vagy? Az ha pozitiv akkor kiirja. Ez a lenyege. Ha nem vagy terhes akkor negativat mutat ennyi. Mi a jo istennek kell azt a tesztet szetszedni?
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szet kell szedni kivenni az elemeket.
2016. aug. 2. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Az oke hogy ki veszed az elemet. De minek elemzed Ez nem egy olyan teszt ami csikokat mutat. Direkt azert talaltak ki hogy ne kelljen csikokat vadaszni. Ebbol is van ami rossz. Csinalj masikat.
2016. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elem elmozdulása miatt tud ilyet csinálni!!! Ha villog, akkor nem érvényes :)

A teszted negatív

2016. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!