Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal...

Együtt voltam a párommal védekeztünk és óvszerbe élvezet de nem volt lyukas mert megnézte, de azóta elkeztek nőlni a melleim. Mitől lehet ez? Kezdjek agódni!

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzt kereshetne mellnövesztő szexszel.
2016. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak mert olvastam olyant hogy ha valaki terhes akkor elkezdnek nőni a mellek
2016. aug. 3. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez miért a gyerekvállalás kategóriában van, amikor pont az ellenkezőjéről van szó ??
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a tested körülbelül 22 éves korodig változni fog még (utána is, csak sajnos már negatív irányba:) ezért nő a melled is.
2016. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rosszra mentem rá. Tudni szeretném hogy mitől keztek el nőni a melleim
2016. aug. 3. 19:43
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de ezt mi is kipróbáljuk. Mindig nagyobb melleket szerettem volna, sose gondoltam hogy annyi az egész hogy a páromnak bele kell élvezni egy óvszerbe és tadám!
2016. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Attól nő, mert tini fejjel szexszelsz. Akkor is nőne, ha nem huzatnad meg magadm
2016. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De eddig nem vettem észre hogy nőne ,csak pár napja hogy elkezdtek nőni
2016. aug. 3. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

NEM VAGY TERHES!!

De ha annyira parázol vegyél egy tesztet és két hét múlva kb. használd fel. De a legjobb, ha nem csinálod senkivel, tuti hatásos védekezési forma.

A melleid, pedig megnőhet, mert még fiatal vagy, vagy fejlődő szervezet, vagy felszedtél egy kicsit.

Örülj neki, ha nőttek, a pasid biztos még jobban imádja őket.

2016. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak agódtam mert hirtelen elkeztek nőni,és kérdeztem a páromtól hogy biztos benne hogy nem élvezet belém,és azt mondta biztos mert nem volt lyukas az óvszer
2016. aug. 3. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!