Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik az, hogy óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy óvszerrel védekeztünk és nem éreztem szinte semmit?

Figyelt kérdés

8 évig szedtem fogamzásgátlót, amit most abbahagytam, most használtuk először óvszert. Én szinte semmit nem éreztem, nem hogy élveztem volna! :( Ez mindig így lesz? Tényleg ekkora a különbség a tabletta meg a gumi között élvezetben?

26/L



2013. febr. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
létezik. sokszor nem csak a fiúk érzékelik kevésbé a szeretkezést óvszerben, hanem a nők is. van különbség, persze, mivel így rávan húzva egy réteg a péniszre, ami a férfinak biztosan, és a nőnek is lehet visszafogja az élvezeteket.
2013. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 éve védekezek óvszerrel - és persze tudom milyen nélküle, mert nem mindig kellett védekezni :-P - nekem férfiként sem jelet gondot és a páromnak sem jelentett.
2013. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezhet! Nem vagyunk egyformák, van akinek úgy is minden szuper, van akinek meg nem élvezetes úgy a szex!! Én is útóbbihoz tartozom, egyáltalán nem érzek semmit, ezért most elkezdtem hüvelygyűrűt használni, mert nem akarok rizikózni! Tudom, hogy nem bírnánk és nem is bírjuk ki, hogy csak és kizárólag óvszerrel legyünk együtt, egy becsúszott terhesség meg nem hiányzik (abortuszt nem tudom elképzelni - képtelen lennék rá) INKÁBB FŐ A BIZTONSÁG!
2013. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MÉG JÓ HOGY NEM SÜL
2013. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy tévhit, hogy csak a férfit zavarja az óvszer. Persze, hogy a nőnek is más. Sokkal jobb anélkül.
2013. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!