Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt...

Pozitív ovulációs teszt július 21-én, nem várt menzesz nap augusztus 5. A terhességi teszt mikor mutat már eredményt legkorábban?

Figyelt kérdés
Ha 21-én volt az ovu tesztem pozitív, és esetleg sikerült a teherbe esés, akkor sem kellene kimutatni még a terhességi tesztnek az esetleges terhességet ha van? Ma reggel a vaterás one step elvileg 10-es érzékenységű teszt negatív lett. :o ( Elvileg holnapra (péntek augusztus 5. ) NEM várom! Jajj ez a türelmetlenségem...!!! :o(

2016. aug. 4. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosat akkor ha már késik. Az esedékes menzi előtt nem érdemes tesztelni. De valakinek nem várt előtt 2-4 nappal már halvány pozitív. Nekem pl csak 38 nap késésnél lett pozitív a teszt. Nem vagyunk egyformák. 17+5 hkm
2016. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Facelle tesztet vegyél a Rossmannban. Nekem a nemvárt előtt 2 nappal pozitív lett.

Drukkolok!

2016. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot! :o) Annyira jó lenne! Már van egy 9 éves kisfiam, én 29 vagyok. :o)
2016. aug. 4. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is, annyi, h én 4.-ére nem vártam. Azóta se jött de még 2 napja nekem is nega volt a one step 10-es. Holnap veszek valami értelmesebb tesztet. Veled mi a helyzet azóta, kedves kérdező?
2016. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna nekem napra pontosan megjött...! De új hónap új esélyek! :o)
2016. aug. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!