Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Későn szeretkeztünk? Tegnap...

Későn szeretkeztünk? Tegnap csináltam egy ovulációs tesztet és ma is. A tegnapi nem volt teljesen pozitív, viszont a mai már negatív. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban elterveztük, babát szeretnénk. Ma 4.e van. 22-én kezdődött a menstruációm, 27ig. Mivel nem akartam a véletlenre bízni, megbeszéltük mivel valakinek máshogy van peteérése ezért 25én már együtt voltunk, mondván ki tudja , lehet 2 nap múlva már jó lesz, ezért ne nézzen senki butának, ez lehet hogy lehetetlen de nem akartam sehol hibát véteni :-) tehát 25én 27én 29-én 31én voltunk együtt. kétnaponta. egy kalkulátor azt írta 4én van peteérésem. itt csúszott be egy kis szünet mert abszolút nem volt hozzá kedvünk aznap. 31e után 3án voltunk együtt. Ezen a napon vettem ovu tesztet is, mert nem akartam egész hónapban így katonásan... ez volt tegnap.tehát tegnap volt egy kissé halványabb csík a teszten mint amihez viszonyítani kell, a mai teszt teljesen negatív. Azért is csináltam meg már most mert én 2kor kelek éjszaka, tehát nekem az már délután. A lényeg hogy ezek szerint pont tegnap lehetett pém. A tegnapi aktusból pedig mára pont jutnia kellene igaz? Erre lennék kíváncsi. igazából azért kezdtük ilyen hamar mert kislányt szeretnénk, ha lehetne ilyet számolni, de ez már lényegtelen. Ha tegnap még pozitív volt valamennyire az azt jelenti hogy ma kell a pete a helyére érjen hogy megtermékenyülhessen jól tudom? Még ma akarok egy tesztet csinálni, nagyobb önmegtartóztatással mert előtte egy órával ittam és pisiltem. Tudom rengeteg hasonló kérdés van az oldalon, és elmondom szinte az összeset fújom mi hogy ? :-) de az mindegyik csak környékezi az én esetem és ezért is szeretném ha erről mondanátok így valamit. nem baj vajon hogy 2 napot kihagytunk?

2016. aug. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha két napot kihagytatok. A himivarsejtek akár 4-5 napot is élhetnek a méhnyakban, várva a megfelelő alkalomra.

Viszont az ovu teszt akkor pozitív, ha a második csík ugyanolyan erős, mint a kontroll csík. A halvány ovu teszt az negatív.

Ha továbbra is 2-3 naponta vagytok együtt, nem szükséges az ovu tesztelés. Ezzel is csak idegesited magad. Lazulj el, és szeretkezzetek, amikor jól esik!

2016. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Halványabb csík volt egy picivel. Ma pedig már negatív. Ami gondolom azt jelenti hogy tegnap előtt volt pozitív. Lehet hogy túl későn kezdtem a tesztet. Viszont úgy olvastam sok sok helyen hogy 48 óra az átlag. Ez most egy nagyon bő kifejtés lesz ne haragudj érte :-) ez az én logikám :-) vasárnap délután 5 óra körül együtt voltunk. .. hétfő 5 óra már eltelt 24 óra kedden amikor valószínűleg pém volt 5 órakor már 48 óra. Pozitív teszt után feltehetően hajnalban szabadult ki a pete, az az átlag. Tehát annak is kell néhány óra hogy eljusson a helyére. Az már szerda dél körül van tegyük fel. Innentől kezdve van a petének ideje ami 14 órára tehető, ez is átlag az olvasottak alapján. Nincs egy napja teljesen. Vagyis ha 72 órában talán maradt még kisfickó odabent akkor talán. Azért is rossz hogy csak utána lévő nap voltunk együtt mert a spermáknak is 6 8 óra kell hogy eljussanak a petéhez. Tehát már lehet hogy túl későn történt. Lehet hülyén hangzik ez az egész hogy így felvezetem, de szeretek tisztában lenni a dolgokkal és szeretném azt a részét is megélni ahogy történik, es hogy tehetej érte ugyebár ha képes vagyok egyáltalán rá. Annyi nő küzd nehézségekkel. . :-( ha valamit kihagyás volna a folyamatból ugye pont a tegnap előtti nap... nem is tudom. Csak jó lenne ha valaki azt mondaná, hogy megtörténhet :-) most leszünk pont a nem várt nap körül 6 évesek, nyaralni megyünk, és házat is most vennénk ami szintén a napokban derül ki sikerül e. Szép hónap lenne ha sikerülne. Szeretném nagyon :-)
2016. aug. 4. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is számolgattam rengeteget. Ismerősök az eszmefuttatádaid. :)

Abban a hónapban, amikor terhes lettem, egy szerdai napon voltunk együtt (9. ciklusnapon), aztán a következő hét kedden. Közben a férjem külföldön volt. Az erzeseim szerint szombaton volt ovu, mégis összejött a baba.

Ha olvasgatsz, sok olyan van a gyk -n, hogy 4-5 napos aktusból jött össze a baba.

Az ovu tesztnél nem úgy van, hogy hirtelen lesz negatív?

Ne agyalj ezen már, majd kiderül hamarosan.

#1 voltam.

2016. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom az ovutesztet mert 2 napot csináltam. Elsőre picivel volt halványabb de félrenézhetetlenül negatív eredményt mondanék rá. Gondoltam a következő nap lesz egyértelműen pozitív vagy negatív. Hát negatív lett. Azon már nem volt csík. Úgy olvastam az ovuteszten 2 napig látható a hormon, egyszer mikor megjelenik aztán következő napon mikor ürül a szervezetből. Hát remélem hogy össze jön :-) ha neked is sikerült :-) Igen, olvastam rengeteg gyk kérdést én is :-) többet mint kellene :-) próbálok nem ezen gondolkodni de várom hogy teljenek a napok :-) amúgy lehet hülyeség amit írok, vannak tüneteim amiket valószínűleg saját magam produkálok viszont ami tényleges, még ha nem is ettől lehet, nem bírok már második napja wcre menni. Mivel reménykedem hogy baba lesz ezért jobban oda figyelek mit is vegyek be. Ettem lekvárt ittam rá tejet. Várok. De ha nem használ? Én napot mindig megyek. Most is mennék de olyan mint ha nem is lenne semmi mégis kell. Ricinus olajra mit mondanátok?
2016. aug. 5. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!