Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy volt peteerese...

Lehetseges hogy volt peteeresem? Reszletesen lent irok

Figyelt kérdés

Hasznaltam ovutesztet, de egyik nap sem mutatott pozitivat, elvileg 6 nap mulva nem kellene megjonnie. Viszont 10 napja volt nagyon nyulos atlatszo folyasom, de csak egyszer vettem eszre nap kozben, aznap este voltunk egyutt. Ma pedig egesz delelott gorcsolget a hasam, es ez a 10. nap miota egyutt voltunk.

Lehet ra esely hogy sikerult vegre teherbe esnem, ugy hogy 2 kulonbozo ovutesztet hasznaltam, es mindketto negativ volt? ( amiota az utolso mensim elmult, minden nap ovuteszteltem, es mindig negativ volt! )

Mar 2,5 eve varunk erre a csodara! Remelem most sikerult!


2016. aug. 6. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt nem mindenkinek mutatja az ovut. Mérd a hődet az biztosabb! A másik ,hogy 2.5 év után nem volt még kivizsgálásod , hogy mégis mi lehet a baj????? Azért ez már sok idő! Lehet nincs is ovud. Nagyon nagyon sok minden lehet.

Drukkolok!

2016. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az utolso 2 evben, kb 2 havonta jartam orvosokhoz, (legalabb 8 kulonbozo orvos vizsgalt mar), es senki nem talalta meg az okat, hogy miert nem sikerul teherbe esnem. eddig minden teszt es vizsgalat szerint rendben vagyok (es a parom is).


Most azert furcsaltam ezt, mert ilyen nyulos nyakot nem vettem meg eszre eddig soha. es ahogy olvasgattam, az is lehet egy jele.

2016. aug. 6. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Jele lehet persze. De az a baj ,hogy ebben nem lehet bízni. Se a tesztben. Volt már Uhás peteérés követésed? Ott mi volt a helyzet? Lombik vagy ilyesmiben nem gondolkodtatok még?
2016. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem volt meg uh-s peteeres vizsgalat, mert azt mondta az orvos azt csak akkor csinalnak, ha valami eredmenyem rossz lett volna, de nekem minden eredmenyem jo. ezert nem javasolta a lombikot se, (es a parom is ellenzi, mert nem termeszetes), mert a tesztek alapjan egeszseges vagyok.... es egeszseges not meg nem akar lombikra kuldeni. (angliaban igy mukodik, nem tudom otthon hogy megy..)


koszi az eddigi valaszokat! :)

2016. aug. 6. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Áhhá.....hát pedig ,ha babát szeretnètek és eddig nem jött össze akkor nincs minden rendben. Én biztos addig verném az orvos hátát míg nem csinál valamit! Épp most is ezt teszem :) de hál' istennek nálam tudni mi a bibi :/

Mielőbbi babavárást kìvánok!

2016. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben legalabb 3 hónapig hőmérőznék, az ingyen van, és megmutatja, hogy volt-e ovud. Én 1,5 évig hőmérőztem, mire kiderült, hogy a páromnál van gond. Most készülünk lombikra.

Sok sikert kívánok!

2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!