Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Internetről rendelhető One...

Internetről rendelhető One step teszt volt már valakinek fals negatív?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt x-epil nagyon halvány pozi volt, nemvárt óta eltelt 2 nap, de a one step tesztek sorra negatívak. Járt már valaki így? Hétfőn veszek x-epilt újra, de addig tiszta ideg vagyok, h mi van.

2016. aug. 6. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fals negatív. De tény ,hogy sokkal később lesz pozi a 10es érzékenységű teszt is mint pl az x-epil 25ös. De ez is változó. Sajnos az x-epil tesztcsík néha úgy tudom és már nálam is előfordult ,hogy kijött a halvány 2ik csík de baba nem volt!Próbálj meg egy másik tesztet is. De sajnos az is lehet ,hogy elindult valami csak nem tudott befejeződni. Sok a lehetőség sajnos.

Kívánom,hogy nálad baba legyen.

2016. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 10 dpo-n lett pozitív, előtte soha nem volt még csak száradási csíkos se.
2016. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, de ez elég szép átverés, h 10es érzékenységű, közbe meg 25-ös hamarabb kimutatja...jó persze olcsó, de ha tudom, hogy ilyen megbízhatatlan, inkább kezdtem volna egy közepes árfekvésűvel...
2016. aug. 6. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
X-epilt ne vegyél,mult hónapban halvány pozi tesztem volt 2db is, baba nem volt ,most kíváncsiságból csinaltam egyet 5.dpo-n amikor lehetetlen hogyy bármelyik teszt is mutatna bár mit is,Mondanom sem kell ezen is van 2.halvány csík .
2016. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt bajom x-epillel, inkább azt tapasztaltam h más tesztek hamarabb mutatták, mint ez a fajta. De akkor veszek többfélét. Köszönöm a válaszod!
2016. aug. 6. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek inkább fals pozitív lett... Gabriel teszt, Facelle teszt, Romed Movo teszt jó. X-epil nekem 9 hetesen negatív és csak 12 hetes után lett halvány pozitív. A felsorolt 3 teszt azonnal pozitív lett 5 hetesen. 18 hkm
2016. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom a felsorolt tesztek egyikét. Még mindig nem jött meg, csak olyan érzésem van, h mindjárt megjön, de ennek már 4. napja.
2016. aug. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!