Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstrualtam. Megis pozi?

Menstrualtam. Megis pozi?

Figyelt kérdés
[link]

2016. aug. 8. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En latom a masodik csikot. Szerintem pozitiv
2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy menstruálsz még lehet POZITÍV és lehetsz terhes!! Menj dokihoz. JóÉjt!
2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Làtom mire gondolsz;)szerintem azért csinàlj egy facellét;)
2016. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát nem tudom én is mintha látni vélnék valamit, de ha ez x-epil akkor próbáld meg más fajta tesztel is mert nekem jó pár szellemcsíkos lett és mégsem vagyok az.
2016. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a teszt minden hónapban ilyen halvány csíkod. Vagy elindult valami vagy a teszt ilyen.... sokan panaszkodnak erre a tesztre. Én is! Inkább próbáld meg a fecelle tesztet az sokkal jobb! Sok sikert!
2016. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Holnap csinalok ujat de a mensi elott is pozik lettek a tesztek.
2016. aug. 8. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez inkább kémiai terhesség lehet, főleg ha a menstruáció előtt már pozitívat teszteltél, a HCG lassan ürül a szervezetből, és ezen csak nagyon halványan látszik valami.


Feltétlenül tesztelj újra, és ha nem múlik, netán erősödne, akkor azonnal doki, mert az méhen kívülit is jelenthet. :(

2016. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Egy napig volt meg es ot napig volt barnazas. Soha nincs nekem ilyen. A hasam meg mindig gorcsol mintha meg akarna jonni. Eleg fura ezrrt csinaltam ezt s trsztet. Igaz eleg halvany de 2 percen belul latszott is.
2016. aug. 8. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha holnapután erősödik, akkor királyság van, menj orvoshoz. Ha nem, akkor köv hónap...
2016. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan lehet látni valamit... Pár nap múlva ismételd meg a tesztet. Pl ha menzi előtt fogant a baba akkor még simán megjöhet a menzid. Ritka de van ilyen
2016. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!