Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erzekeny mellbimbo, mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzekeny mellbimbo, mar menstrualtam, megis?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

72 oras tablettat kellett bevegyem sajnos honap elejen, mert hibas volt az ovszer, sajnos mar az uzletbe megvolt lyukasztva a doboz es nem vettuk eszre, csak mikor feltoltottem vizzel, emiatt bevettem a tablettat meg is jott a menstruaciom. Mar 3 het eltelt..megis faj a derekam es a mellbimbom nagy erzekeny es duzzadtnak erzem de nem latszik a tukorbe.

Mi baj lehet?



2014. aug. 30. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen durva tabi bezavar a hormonháztartásodnak, így idő kell, amíg a menstruációd újra beáll rendesen, legyen ez akár több hónap is (2-3).

Másfelől csinálj egy terhességi tesztet, mert a tabi se ér mindig annyit, mint szeretnénk, bár ha a derekad is fáj, lehet, hogy sima menstruációs zavar, elvégre ha terhes is lennél, egy magzat miatt nem hiszem, hogy máris fájnak a derekad, ahhoz kicsit súlyosabb terhed kellene legyen.

L23

2014. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat ! :-)
2014. aug. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!