Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés. Ha...

Ovulációs teszt kérdés. Ha most du. Pozitív és két napja voltunk együtt utoljára, mennyire lesz esélyes a baba?

Figyelt kérdés

Mindenhol más infót olvasok, valahol azt, hogy pozitív napon vagy előtt kell együtt lenni, valahol azt, hogy az első negatív napon stb. Most akkor melyiknek lehet hinni?


[link]



2016. aug. 9. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eselyes, ugyanis a spermium 48 oraig biztosan eletkeles a mehben, igy tud talalkozni a petesejttel. Inkabb ovu elott 1-2 nappal szoktak egyutt lenni, hogy ovura legyen spermium. Ovu utan 1 nappal joval kevesebb az eselye, hiszen addigra a petesejt eloregszik es mar elhagyta a petevezetot, ahol szokott tortenni a megtermekenyites. Igy van a tankonyvben, viszont emelle megemlitem, hogy mindig van kivetel es a noi test nem oramu pontosaggal mukodik. Rengeteget befolyasolnak a hormonok.
2016. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a ma esti aktus mar nem esélyes? Azt olvastam, hogy pozi utáni első negatív napon történik az ovuláció, ill. Akkor ez hogy van, ha en ezelőtt nem ovulációsteszteltem, viszont pont ma pozitív, tehát akkor nincs is értelme ovutesztelni?
2016. aug. 9. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma is együtt kène, hogy legyetek mert az első negatív napon van a peteérés álltalában hajnalban. Nekem legalábbis így jött össze a baba :)
2016. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma is együtt leszünk. Koszi a választ. Azért holnap is csinálok egyet, hogy mar negatív lesz-e.
2016. aug. 9. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy is simán esélyes. A hímivarsejtek több napig életképesek a női szervezetben. Én ugyan nem ovuteszteltem, csak érzem mikor van peteérésem, és mi 5 nappal előtte voltunk együtt, aztán már csak utána. Betegség miatt így jött ki. Nem is gondoltuk már, hogy ebből lehet valami, szóval meglepetésként ért, hogy aztán nem jött meg. :) A 3 nap még simán jó, pláne, hogy általában hajnalban történik az ovu.
2016. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Végül össze jött a baba?
2016. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most latom, hogy kérdeztél. :) igen, összejött akkor augusztusban, most vagyok a 34. hétben :)
2017. márc. 21. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Konnyu szulest kivanok. S ha nem veszed sertesnek, azt szeretnem kerdezni, hogy fiu vagy kislany a baba, igy hogy ovu elotti egyuttletbol jott ossze :) Mi lesz a neve?
2017. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most látom a kérdésed :) Kisfiú lett, Olivér :) Már 3 hónapos.
2017. júl. 31. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
De jo ilyet olvasni🥹gratulalok!
2023. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!