Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

Jangee fogamzásgátlót szedek már 4 hónapja és úgy kezdtem el szedni mindig hogy csütörtökre esik az utolsó szem. Aztán történt hogy 06.26.-én (vasárnap) bevettem a tablettát és a következő hétről kimaradt az utolsó hét utolsó 4 szeme mert elhagytam véletlen .Így tehát a hét napos szünetet vasárnapról számoltam és a következő hét hétvégéjére megjött és Hétfőn (07.04.) elkezdtem szedni a következő levelet. De azon a héten csak (07.07.) csütörtökig tudtam beszedni mert elutaztam és a nagy kapkodásban otthon hagytam és így a péntek szombat kimaradt. Vasárnap megkésve ugyan de be tudtam szedni és onnantól kezdve szedtem rendesen és ma (07.23.) szombaton megjött és holnap vasárnap (07.24) lett volna az utolsó szem.

Megkérdeztem egy dokit és azt mondta hogy ebben a hónapban nincs para csak az augusztusival.

Használtunk is kiegészítő védekezést de lecsúszott a gumi és bennem maradt.

Valószínű hogy baj van?


2016. aug. 10. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes ,nyugi :)
2016. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki fogamzasgatlot szed, mindig kell lennie nala egy plusz levélnek, amit ha ilyen eset van feltud hasznalni... Szeburdi vagy.... Szerintem inkabb ultess be egy kapszulat...
2016. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!