Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció, esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció, esemény utáni tabletta, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
az utolsó menzeszem harmadik napján voltam együtt a barátommal. Ekkor bennem ment el. Másnap rögtön esemény utáni tablettát vettem be. Jelenleg 4 napot késik a menstruációm, szerintetek terhes vagyok?

2016. aug. 8. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem valószínű.
2016. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jajj azt elfelejtettem,hogy két napja csináltam egy tesztet ami negatív lett. de nem tudom mennyire bízhatok ebben is. szóval elég paranoiás vagyok
2016. aug. 8. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy. Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozzatok ha késik. De azért menj el nőgyógyászhoz.
2016. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hímivarsejt a női nemiszerven belül még napokig is életképes marad, tehát az esemény utáni tabletta is csak 95% ez miatt a hatásfoka, és a teherbeesés a menstruációtól függetlenül is létrejöhet mert sokszor van második peteérés is, ami független az elsőtől..
2016. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hihetsz a tesztnek.

Ezt a 2. peteérést meg felejtsük el. Főleg vérzés alatt.

Lássuk: Bevetted az esemény utánit, menstruáltál, negatív lett a teszted.

Ez nekem már több, mint elég bizonyíték lenne.

2016. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5!

Mi az, hogy a 2 peteérést felejtsük el?

Te nagyon buta és tájékozatlan vagy, nem kellene hülyeségeket írnod, mert azzal mások életét egészségét rontod!

2016. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette hogy ritka és nem mindenkinél fordul elő a 2. Peteérés
2016. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem érdekel, hogy ki mit gondol tájékozatlanságnak.

Semmi kedvem örökké belemenni ebbe a témába, elégszer ki lett már vesézve. Ennyire nem egyszerű a dolog, hogy hopp szex és máris érkezik egy tökéletes érett petesejt, ami alkalmas arra, hogy a hímivarsejt megtermékenyítse és természetesen a méhnyálkahártya is elég vastag a befogadásra.

Tök jó lenne, ha minden mindig ilyen egyszerű lenne.

2016. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és ezt nem bántásnak szántam egyáltalán, csak nem akarom, hogy a kérdező rettegjen. Nagy valószínűség szerint felborította a ciklusát ez a rengeteg hormon, amit a terhesség megelőzése miatt vett be.
2016. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de még mindig nagyon idegesítem magam, mivel még mindig nem jött meg és már 5 napot késik. nekem mindig nagyon pontos volt. mi lehet?
2016. aug. 9. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!