Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet palástfű teát venni...

Hol lehet palástfű teát venni Budapest 15,16 kerületében?

Figyelt kérdés
Sehol nem kapok. A gyógyszertárban gyógynövényeshez küldenek, a herbária meg patikába. Nem tud valaki segíteni? Vagy interneten lehet esetleg vásárolni? Se DM-ben, se Rossmann-ban nincs.
2008. szept. 30. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit hülye kérdés, de el se hinnétek nekem ez milyen fontos! Komolyan, már ez a tea az utolsó reményem...
2008. szept. 30. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is rengeteget kerestem. 1 helyen találtam: az Oktogonon a gyógyszertárban. Ami villamosmegállóknál van. Ez nem a XV. kerület (én is ott lakom:-)), viszont a cél érdekében..
2008. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényboltokban általában lehet kapni!
2008. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A XV.kerületben a vásárcsarnok oldalában ( a 196-os Újpest felé induló busz oldalán)van egy gyógynövény bolt sajnos a nevét nem tudom, de ott tuti, hogy van, mert Én is ott vettem nem rég.

2008. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2008. okt. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!