Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeríntettek most besikerűlt...

Szeríntettek most besikerűlt vagy hormon zavar?

Figyelt kérdés

Volt abortuszom elég fiatalon X kórban..

A férjemmel már 2éve probálkozunk de idáig semmi...nem jőtt a baba.

Nos volt már olyan hogy 1 teljes honapig kimaradt a ciklusóm...de utána megjött.

Most ez a 3honap hogy nincs...annyi volt lecsot akartam enni miközben utálom..

Orvoshoz azért nem mentem mert ha pl..hormon zavar miatt nincs akkor úgy is megfog jönni elöbb utobb....

Szeríntettek van rá most esély hogy terhes vagyok?

Vagy ez is hormon zavar?



2016. aug. 12. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teszt? Így három hónap után..Abortuszodtól még lehet gyereked vagy ha elcsesztek valamit akkor nem. Lecsó..azt mondják hétévente változik az ember ízlése
2016. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet, és megmondja. 3 hónap nem kevés idő.
2016. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Vettem ezelött egy honappal..

Negatív lett.

Igen, hallottam én is rola,csak megfőztem és nem bírtam megkostolni...

2016. aug. 12. 08:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként mokor előszőr teherbe estem akkor sem mitatta ki nekem a teszt,pedig már 8 hetrs voltam az az 2honapós.
2016. aug. 12. 08:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért de javít a telom.
2016. aug. 12. 09:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nőgyógyász, ultrahang. Jó lett a lecsó? Én szoktam beletenni egy kis kolbászt is a végén csak az íze miatt. Nyamm, de éhes lettem
2016. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os: próbáld ki a lecsót kuszkusszal, cukkinivel (vega lecsó), eszméletlen finom :) Párom 2 napja csinált egy nagy kondérral, eszméletlen finom lett. Az egyik felébe tarhonyát és tofut tett, a másikba meg kuszkuszt.
2016. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Amúgy meg ha hormon zavar nem kéne játszani azzal hogy majd megjön. Minél hamarabb doki.. Én PCO és IR-ES vagyok nekem kB 4 hónapig nem volt peteérésem igy menzim se... Májusban lett úgy pozitív a teszt hogy 4 hónap késés után jött meg március elején az április kimaradt... Szóval inkább menj dokihoz.. Már rég menned kellett volna Ez nem játék.. Ha meg terhes vagy akkor valószínűleg a 12 hetes vizsgálatról már le is maradtál. 18+6 hkm
2016. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es köszi, ki fogom próbálni. Hétvégén bográcsban akarjuk csinálni, kipróbálom milyen ezekkel. Arányokat tudsz írni, miből mennyit tegyünk bele?
2016. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve próbálkoztok és sikertelenül, akkor már "illett volna" elmenni kivizsgálásra, hogy kiderüljön mi az ok. Pláne, ha ennyire zavaros a ciklusod. Előfordul néha, hogy 1-2 hónapra felborul a hormon háztartás, aztán magától helyre áll, de ha neked rendszeresen előfordul ez, már rég ki kellett volna vizsgáltatnod.
2016. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!