Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeríntettek most besikerűlt...

Szeríntettek most besikerűlt vagy hormon zavar?

Figyelt kérdés

Volt abortuszom elég fiatalon X kórban..

A férjemmel már 2éve probálkozunk de idáig semmi...nem jőtt a baba.

Nos volt már olyan hogy 1 teljes honapig kimaradt a ciklusóm...de utána megjött.

Most ez a 3honap hogy nincs...annyi volt lecsot akartam enni miközben utálom..

Orvoshoz azért nem mentem mert ha pl..hormon zavar miatt nincs akkor úgy is megfog jönni elöbb utobb....

Szeríntettek van rá most esély hogy terhes vagyok?

Vagy ez is hormon zavar?



2016. aug. 12. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os 7-es visítok! :D :D

Bocs az offért

2016. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy peteérésed sincsen ilyen ciklus mellett.


Nem normális , én a helyedben tuti hogy kérnék egy hormonsort a dokimtól, + uh. lehet PCO.

PCO mellett (kezeletlenül) nem valószínű hogy teherbe esel, vagy is hogy meg is marad a terhesség.

Esetek 90% -ban a kezeletlen PCO-ban szenvedő nők ugyan ha teherbe is esnek... korai vetéléssel végződik sajnos.


téged nem zavar hogy ilyen zavaros a ciklusod ????


Én annó a dokimnál addig "vertem az asztalt", mig ki nem erőszakoltam a hormonsort... és lám igazam lett... PCO + IR.(több mint egy éve nem jött össze a baba) ... szinte peteérésem sem volt....


Azóta gyógyszerrel kezeljük már ... (2 hónapja) és még eddig nem jött össze! , de legalább már van ciklusom és peteérésem is !!!!

2016. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Menny el dokihoz, és írj nekünk, h mi volt! :)
2016. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Köszönöm a válaszokat!:)

2016. aug. 13. 06:49
 15/15 anonim ***** válasza:
A besikerült szóból én arra tippelek, annyira mégse komoly ez a próbálkozás. :D
2016. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!