Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba, vagy csak anovulációs...

Baba, vagy csak anovulációs ciklus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Járt már valaki hasonló cipőben? 30-31 napos, szabályos ciklusaim szoktak lenni, doki UH alapján meg is dicsért, hogy 13-14 nappal mensi előtt mindig láthatók az érett tüszőim (direkt középidő táján járok nődokihoz, úgy tudom, akkor a legjobb menni, mert könnyebben láthatóak, tapinthatóak a belső szervek).

A ciklusomra jellemző még: ovuláció körül szétszórtabb leszek, majd utána jönnek a cici fájdalmai, feszülés, hangulatingadozások, csoki-hegyeket megeszek simán. Ebben a hónapban azonban SEMMI! A hasam kicsit puffad és migrén-jellegű fejfájásom van hetek óta, ami akár az időjárásra is fogható (nagyon érzékeny vagyok a frontokra, és az utóbbi időben nagyon váltakoztak...)


A mellem nem feszül, bár az étvágyam hatalmas, nemcsak édességre hanem minden más ételre is. A hüvelyem viszont száraz, mint a szahara. Hangulatingadozásom nincs. Viszont két napja késik, jelét sem érzem, hogy megjönne... Olvastam több helyen is, hogy a hosszabbra nyúló ciklus az ovuláció elmaradását jelezheti. Tudni kell, hogy a hónapban, nyár lévén, voltunk nyaralni, ahol szokásaimhoz képest több alkoholt fogyasztottam és többet voltam ébren, mint a nyugodt hétköznapokon, fáradtabban is jöttem haza, mint ahogyan elmentünk :) Illetve váltottam fitneszbérletet és keményen elkezdtem edzeni, pont az ovuláció időpontja körül. Lehet, hogy emiatt maradt el? A középidőm táján nem sexeltem, mert a párom Németországban dolgozik, és pár napja jött haza. 7-én hajnalban voltam vele először együtt és elvileg 11-12.-e körül meg kellett volna jönnie. De sehol semmi. Ilyen hamar csak nincs terhességi tünetem? Vagy nem tudom.


Ha volt hasonló tapasztalatotok, kérlek írjatok valami biztatót! Zárójelben jegyzem meg, hogy annyira még nem tervezzük a babát, jobban örülnék, ha az derülne ki, hogy elmaradt a pém.



2016. aug. 12. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt időm végigolvasni, de ha késik tesztelj, és megtudod.
2016. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor nekem nem volt peteérésem (doki szerint, és szerintem sem) nekem előbb jött meg, mint szokott.

De nem vagyunk egyformák, bármi lehetséges.

Késhet mástól is pár napot, akkor is, ha volt ovulációd.

2016. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel tudod, hogy mikor szokott lenni a pé, és akkor nem is tudtatok együtt lenni, szerintem ez nem lesz baba.

Azért tesztelj szerintem, mert elkezdtél ezen gondolkodni, és kell, hogy megnyugodj.

2016. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!