Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet fordított eset hogy...

Létezhet fordított eset hogy a 10 es érzékenységű hcg teszt mutassa az lh csúcsot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajna.én többször így jártam :( csalódás lett belőle,később volt ovum,mint ahogy én azt gondoltam,így a hcg kimutatta halványan.
2016. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
háááát ezt szomorúan olvasom :(
2016. aug. 12. 21:13
 3/14 A kérdező kommentje:
2016. aug. 12. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem az lh csucsod mutatja, hanem egy szimpla szellem csik
2016. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez a teszt nekem még nem volt száradási csíkos soha....se szimplán sem anélkül ...nem véletlen tettem fel a kérdést...
2016. aug. 12. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mukodik forditva a dolog. Terhesseg eseten eros pozi lesz az lh teszt, mert nem csokken az lh szint, de egy hcg teszt nem fog neked lh-ra reagalni
2016. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De nem ertem, miert nem varjatok meg legalabb azt , h kessen? Nekem eleg volt egyszer csalodni emiatt, baratnom is mindig csalodik, nemvàrt elott mar napokkal tesztel. Egyaltalan nem bantas , vagy arrigancia beszel belolem. Csak olyan felesleges...igyis ugyis az lesz , ami. :)

Mindenesetre sok sikert! Tesztelj a nemvart napjan, ha mar kesik akkor sztem hnap reggel ujra

2016. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó....a nem várt napja még arrébb van....július 24 én voltunk együtt a párommal, aki másnap elutazott. A napokban van, volt, lesz az ovum ( ciklusus.hu ) szerint. Július 27 én volt egy gyenge vérzésem előtte 21 én és 22 én egy halvány pozi tesztem facelle, ami 24 -én már negatív lett....megmaradt egy 10 es tesztem és mivel nagyon furán éreztem magam csináltam meg azt a tesztet amit látsz. Szóóval ez a történet
2016. aug. 14. 08:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem bantasbol irtam, ezt megjegyzem megegyszer. Mert erzem h annak vetted! :)

De akkor ha nem volt ovud terhes sem lehetsz. Akarhogy nezzuk sajna hiaba volt a teszt, bar drukkolok, hatha ritka eset vagy/leszel.

2016. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem bántásból írtad ...:) viszont ma elkezdtem barnázni délután....ez érdekes....ha holnapra elmúlik akkor viszont lehet tényleg az ovut mutatta a magas érzékenységű teszt....vagy valami hormon gond lehet a kémiai terhesség miatt
2016. aug. 14. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!