Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
6 napja késik, és a menstruációm várt napja után két nappal csináltam egy tesztet ami negatív lett. Általában késik pár napot, de ennyit ritkán. Egyáltalán nem érzem magam terhesnek. Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 12. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Vagy pont hogy próbálkoztok?
2016. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Védekeztünk
2016. aug. 12. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose értem, mint jelent, hogy "általában késik pár napot".

A 28 napos nagy átlaghoz képest, vagy a saját, beállt ciklusodhoz képest?

Esetleg még nem állt be a ciklusod, és hol így jön meg, hol úgy?


A kérdésre is válaszolva, ha a teszted negatív, akkor nem valószínű, de a helyedben mindenképp elmennék nőgyógyászhoz, ha továbbra sem jön meg. Más gond is lehet, amit jó ha lát orvos. Nem csak a terhesség miatt érdemes aggódni. Főleg rendszertelen ciklusnál.

2016. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A saját ciklusomhoz képest szokott egy-két napot ingadozni
2016. aug. 12. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
ahhoz dugni is kéne
2016. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abból, hogy késik, nem lehet megmondani mennyi az esély. Mivel védekeztek? Nem volt semmi "baleset"?

A nem érzem magam terhesnek dolog egyáltalán nem releváns, én sem érzem magam annak, mégis az vagyok.

Amúgy ha már késés után teszteltél, és negatív lett, akkor szerintem szimplán csak késik.

2016. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk, egyszer kiszakadt de még észrevette mielőtt elment volna
2016. aug. 12. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináltál újra tesztet?
2016. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!