Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Ez...

Megnéznétek a görbém? Ez alapján mikor lehetett ovu?

Figyelt kérdés

Aug. 7-én leesett eléggé a hőm, viszont akkor reggel korábban tudtam csak mérni, nem a megszokott időpontban. Érdemes inkább azt nézni, hogy az ovu tesztem mikor volt pozitív? Mert az egyértelműen két nappal később 9-én lett pozi, másnap már negatív. Köszi a válaszokat!


[link]



2016. aug. 13. 14:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg megnézné?
2016. aug. 14. 10:44
 2/10 anonim ***** válasza:
tegnap mennyi volt a hőd ? Szerintem nem jó helyre húzta, ha 36,8 vagy a felett akkor esetleg péntek....a 36,6 elég kicsi ugrás a többihez viszonyítva a leesést én a korán kelésnek tudnám be.....
2016. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a szombati és a mai hő is kéne
2016. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Tegnap 36.6, ma 36.5 .. Akkor mar nem tudom, mikor lehetett,a teszt nem mérvadó?
2016. aug. 14. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
nézd a teszt az lh csúcsot mutatja de hogy meg is repedt e a tüsző azt nem ..
2016. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik hogy nem volt még ovud....nem olyan nagy mértékű a kiugrás...és a 36,3 nál meg korán mértél szóóóval necces
2016. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tünetek alapján volt, de aztán ki tudja, minden hónapban van tojásfehérjés nyákom, alhasi szúrásokkal. Majd két hét múlva kb. kiderül akkor, köszi :)
2016. aug. 14. 12:11
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hátha valaki visszaolvassa :)

9-i lh teszt jól mutatta, 10-én volt ovum valószínű, mert tegnap és ma/15.dpo/ erős pozit teszteltem :)

2016. aug. 25. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
szia gratulálok ! Látod a női működés kiszámíthatatlan kiszámíthatósága :D a görbéded belinkelnéd mert már a gyakori nem engedi megnézni :( mégegyszer boldog babavárást ! :) én voltam egyébként aki írta hogy valszeg nem volt még ovu :) de ezek szerint mégis :)
2016. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Linkelem a görbém: [link]


Elég erdekes, mert ezek alapján nem igazan volt holeeses előtte es nek volt kiugro emelkedés sem utána. A lényeg h sikerült elso hónapban :)

2016. aug. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!