Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk sajnos a férjemmel nem...

Nekünk sajnos a férjemmel nem lehet saját kisbabánk! (lombikkal sem). Hol találhatok olyan kismamát, aki nem akarja megtartani a babáját? Merre induljak el?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

hát szerintem ennek a hivatalos módja az örökbefogadás ott kellene jelentkeznetek az egyik isemrősömék fél év alatt "kaptak egy oici babát


sok sikert hozzá és nagyon sajnáélom hogy nem lehet saját babátaok

2008. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ajánlom a www.orokbefogadas.lap.hu oldalt, ahonnan sok ilyen témájú honlapot könnyen megtalálsz.


Kitartást kívánok neked az úton, amin elindulsz!

2008. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Már elindítottuk az örökbefogadást..vagyis beadtuk a kérelmet. De úgy gondolom, és mint mondták, ez 2-3éves folyamat lesz. (mire kaphatunk babát) Ezért gondoltam arra, hogy keresek egy kismamát, aki örökbeadná a babáját...így egy kicsit gyorsabb lenne a folyamat, és nem kell évekig várni. Lehet önző vagyok, de annyira vágyom babára, a miénket sajnos elvesztettük...
2008. szept. 30. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Úgy tudom a gólyahír egyesület foglalkozik nyílt örökbeadással is. www.golyahiregyesulet.hu
2008. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer a szülészeten találkoztam olyan babával, akit otthagytak, és kerestek neki szülőket, akik felnevelnék. Sajnálom, h nem akkor kérdeztétek.. Nem tudom pontosan, ki intézi, de sok szerencsét!
2008. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!